Damian Zając najlepszym graczem meczu

Mimo ambitnej postawy nie udało się młodym Polskim w tym Opolskim piłkarzom ręcznym
awansować do strefy medalowej ME.
O miejsca 5-8 grać będą młodzi polscy szczypiorniści podczas Mistrzostw Europy do lat 20-tu.
Kadra Rafała Kuptela na co dzień trenera Gwardii Opole uległa Hiszpanii 14:23. Mecz rozstrzygnął
się w drugiej części bowiem do przerwy nasz zespół przegrywał tylko 8:10 głównie dzięki
znakomitym obronom opolanina Damiana Zająca.
Niestety druga połowa z wyjątkiem pierwszej akcji, po której biało-czerwoni doprowadzili do stanu
9:10 należała do zespołu z Półwyspu Iberyjskiego, który nie pozwolił podopiecznym Kuptela
zdobyć bramki przez 15 minut. Najlepszym polskim zawodnikiem meczu wybrano wspomnianego