Deszczowy finał na plaży [ZDJĘCIA]

Deszcz nie przeszkodził siatkarkom i siatkarzom plażowym, którzy zacięcie rywalizowali na
boiskach przy basenie Błękitna Fala w Opolu o tytuły najlepszych w cyklu ECO Silesia Cup.
Pary z Opola zwyciężyły w finale cyklu siatkówki plażowej ECO Silesia Cup. W rywalizacji kobiet
para Julia Budny / Dominika Bałdys po niezwykle dramatycznym pojedynku pokonały po tie
breaku wrocławianki Joannę Rejno i Aleksandrę Deptuch 2:1.
Z kolei w finale męskim para Bartłomiej Baniak i Marcin Melnarowicz zwyciężyli Michała
Nalborskiego i Dariusza Tkaczuka 2:0. Na trzecich miejscach podium stanęli Joanna Moczko z
Martą Jonak oraz Arkadiusz Luber i Maciej Westfal.
W turnieju finałowym wystąpiły cztery pary żeńskie i osiem męskich, które zdobyły największą
liczbę punktów w fazie eliminacyjnej. W sumie w rozgrywkach uczestniczyło blisko 100