Pobierz - VIVE Group

INFORMACJA PRASOWA
Kielce, 18.01.2016 r.
Biały kruk w świecie reklamy
Historia Karola Bieleckiego i jego koszulki pokazana podczas Finału Mistrzostw Europy 2016
VIVE Profit Center kontynuuje kampanię „Każde ubranie ma swoją historię”. Reklamy sieci sklepów
VIVE Profit, są emitowane w telewizji Polsat, w kanale głównym i kanałach tematycznych, w
przerwach meczów Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej 2016. Marka szykuje prawdziwą
niespodziankę dla widzów telewizji Polsat – w przerwie meczu finałowego, 31 stycznia br., pokaże
dotąd niepublikowaną 2-minutową historię Karola Bieleckiego i jego koszulki. Akcję przygotował
Dział Marketingu Grupy VIVE.
Za nami dwa pełne emocji mecze Reprezentacji Polski w Piłce Ręcznej. Kibiców w krakowskiej Tauron
Arenie i przed ekranami ogarnęła euforia. Dziś w całej Polsce trzymamy kciuki za naszych
szczypiornistów, szczególnie, że trzeci mecz Polacy rozegrają z aktualnym Mistrzem Europy – zespołem
Francji.
Kampania VIVE Profit w swojej trzeciej odsłonie pokaże po raz pierwszy pełną historię Karola
Bieleckiego i jego koszulki. Będzie to emisja wyjątkowa. Dlaczego?
Po pierwsze
Marka stojąca za kampanią „Każde ubranie ma swoją historię, dopisz jej ciąg dalszy” – VIVE Profit – jest
sponsorem tytularnym Klubu Sportowego VIVE Tauron Kielce, w którym na co dzień gra i trenuje trzon
polskiego zespołu szczypiornistów: Sławomir Szmal, Michał Jurecki, Piotr Chrapkowski, Krzysztof
Lijewski i Karol Bielecki – główny bohater reklamy.
Po drugie
Kibice piłki ręcznej i widzowie telewizji Polsat będą mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć jedyną emisję
2-minutowej reklamy telewizyjnej, przygotowaną specjalnie z myślą o meczu finałowym Mistrzostw
Europy 2016. Taka okazja zdarza się niezwykle rzadko. Do meczu finałowego 30-sekundową odsłonę
i kanałach tematycznych telewizji Polsat. W przerwie Finału będzie miała miejsce jedyna emisja 2minutowej wersji reklamy.
Po trzecie
finałowego Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej 2016. Wyjątkowość emisji podkreśla fakt, iż
VIVE Profit Center Sp. z o.o.
25-663 Kielce, ul. K. Olszewskiego 6 Tel. +48 (41) 347 63 50 Fax +48 (41) 347 63 55 www.vive.com.pl
NIP 959 171 47 17, REGON 260058950
gospodarzem tegorocznych Mistrzostw Europy jest Polska, mecze w tym również finałowy, mają
miejsce w Krakowie, a Polacy zarazili się bakcylem piłki ręcznej.
Kampania „Każde ubranie ma swoją historię”
Kampania sieci sklepów VIVE Profit miała już swoje odsłony w maju i październiku 2015 r. w prasie,
Internecie i na outdoorze. Jej częścią jest spot reklamowy ukazujący historię koszulki znanego piłkarza
ręcznego, członka Reprezentacji Polski w Piłce Ręcznej, na co dzień grającego w barwach Klubu
Sportowego VIVE Tauron Kielce – Karola Bieleckiego. Film pokazuje, że często nawet za zwykłą koszulką