Opis œrodków transportu z Leszna do Rydzyny
Transkrypt
Opis œrodków transportu z Leszna do Rydzyny
Opis rodków transportu z Leszna do Rydzyny Prosimy nie wysiada na stacji Rydzyna , gdy jest ona oddalona od hotelu o ok. 3 km, autobusy kursuj bardzo rzadko i nie ma tam postoju taksówek. Proponujemy Pa stwu najmniej uci kolejami: liwe rozwi zanie je li chodzi o podró uj cych 1. stacja ko cowa / stacja główna Leszno ul. Dworcowa - zaraz przy wyj ciu ze stacji znajduje si postój taksówek koszt przejazdu do Rydzyny od 50-100 zł - jazda z Leszna do Rydzyny zajmuje ok. 15-20 minut ( przystanek ko cowy Rynek w Rydzynie), w połowie rynku znajduje si ulica wprowadzaj ca do Zamku. - w odległo ci ok. 800 m od stacji PKP, w centrum miasta przy Al. Krasi skiego znajduje si przystanek MZK (obok kiosku RUCH-u ), kurs do Rydzyny autobus nr 12, czas jazdy 30-40 minut (autobus jedzie przez wie D bcze) przystanek docelowy Rynek w Rydzynie, w połowie rynku znajduje si ulica wprowadzaj ca do Zamku. Rozkład jazdy autobusu nr 12 z Al. Krasi skiego do Rydzyna Rynek Linia 12 – kierunek Leszno > D bcze > Rydzyna + Przystanek/Kurs + + + Al. Krasi skiego 20:45 22:20 + + + + + + + + + 05:10 06:20 07:25 08:20 09:55 11:40 12:40 13:40 14:25 15:25 16:20 18:20 Al. Jana Pawła II HONDA 05:13 06:23 07:28 08:23 09:58 11:43 12:43 13:43 14:28 15:28 16:23 18:23 20:48 22:23 17-go Stycznia Policja 05:14 06:24 07:29 08:24 09:59 11:44 12:44 13:44 14:29 15:29 16:24 18:24 17-go Stycznia pawilon 05:15 06:25 07:30 08:25 10:00 11:45 12:45 13:45 14:30 15:30 16:25 18:25 17-go Stycznia stadion 05:16 06:26 07:31 08:26 10:01 11:46 12:46 13:46 14:31 15:31 16:26 18:26 17-go Stycznia park 05:17 06:27 07:32 08:27 10:02 11:47 12:47 13:47 14:32 15:32 16:27 18:27 20:49 22:24 20:50 22:25 20:51 22:26 20:52 22:27 Al. Konst. 3 Maja FORD 05:19 06:29 07:34 08:29 10:04 11:49 12:49 13:49 14:34 15:34 16:29 18:29 20:54 22:29 D bcze Nowe osiedle 21:00 22:35 21:01 22:36 21:02 22:37 05:25 06:35 07:40 08:35 10:10 11:55 12:55 13:55 14:40 15:40 16:35 18:35 D bcze Ko ciół 05:26 06:36 07:41 08:36 10:11 11:56 12:56 13:56 14:41 15:41 16:36 18:36 D bcze 05:27 06:37 07:42 08:37 10:12 11:57 12:57 13:57 14:42 15:42 16:37 18:37 D bcze AWRSP 05:28 06:38 07:43 08:38 10:13 11:58 12:58 13:58 14:43 15:43 16:38 18:38 D bcze osiedle 05:29 06:39 07:44 08:39 10:14 11:59 12:59 13:59 14:44 15:44 16:39 18:39 21:03 22:38 21:04 22:39 21:06 22:41 Rydzyna Mły ska Góra 05:31 06:41 07:46 08:41 10:16 12:01 13:01 14:01 14:46 15:46 16:41 18:41 + Rydzyna gimnazjum 05: 32 06:42 07:47 08:42 10:17 12:02 13:02 14:02 14:47 15:47 16:42 18:42 Rydzyna Rynek 05:33 06:43 07:48 08:43 10:18 12:03 13:03 14:03 14:48 15:48 16:43 18:43 21:07 22:42 21:08 22:43 symbol oznaczenie kursu + autobus kursuje od poniedziałku do pi tku autobus kursuje w soboty autobus kursuje w niedziele i wi ta - koszt biletów na autobus PKS i MZK ok. 4 zł