45' Dawid Dao Xuan
53' Daniel Klimczak
14' Marek Kamiński
asysta Oskar Włodarczyk
32' Oskar Włodarczyk
73' Kamil Kotowicz
asysta Marek Kamiński
Mecz trwa 80'.
Sędziowie: Grzegorz Cygan, Adam Piekarz, Jerzy Janek
Kary
47' Daniel Błach niesportowe zachowanie
80' Kamil Kotowicz faul
Skład wyjściowy
Numer
1
Imię i nazwisko
Mateusz Szechyński
3
47'
Kamil Kotowicz
55'
70'
60'
65'
Skład rezerwowy
Numer
18
Adam Witoszek
70'
15
Szymon Sitowski
55'
14
Kuba Starzyński
60'
12
Michał Bodys
47'
11
Bartek Paduch
65'
Sztab szkoleniowy
Michał Kołodziej - Trener
Bartłomiej Rutkowski - Trener
Zbigniew Kasprzyk - Kierownik drużyny
Relacja z meczu
Pierwsza połowa rozegrana w szybkim tempie naszej drużyny, bardzo ładnie rozgrywana piłka, kombinacyjne akcje co
zaowocowało zdobyciem trzech bramek.
Gospodarze rzadko bywali przy piłce choć raz po błędzie naszych zawodników zagrozili naszej bramce ale na
posterunku był bramkarz i nie dał sie zaskoczyć.
Uspokojeni wynikiem, ze spokojem rozpoczynaliśmy drugą połowę w składzie bez zmian.
Wynik do przerwy chyba za bardzo uspokoił nasza drużynę bo od pierwszej minuty drugiej części spotkania wrzało i
kotłowało się pod naszą bramką.
Rozluźnienie i błędy w rozgrywaniu piłki od własnej bramki doprowadziły do utraty pierwszej bramki, a na domiar
złego podczas interwencji bramkarz nabawił się kontuzji i konieczne było wprowadzenie bramkarza rezerwowego.
W dalszym ciągu gra naszej drużyny dalece odbiegała od tego co mogliśmy zobaczyć w pierwszej połowie.
Na efekty takiej postawy nie czekaliśmy długo, bo w 13' drugiej połowy straciliśmy drugą bramkę co dodatkowo
mobilizowało drużynę Gospodarzy.
Zawodnicy MKS Zaborze stworzyli sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji, jednakże nie udało im się umieścić po raz
kolejny piłki w naszej bramce.
Od czasu straty przez nasz zespół drugiej bramki gra stała się bardzo chaotyczna ale i wyrównana.
Akcje toczyły sie po obu stronach boiska. Trenerzy dokonywali kolejne zmiany.
Nasza drużyna nie potrafiła wykorzystać stwarzanych przez siebie okazji do podwyższenia wyniku ale tak było do 73'
kiedy to Kamil Kotowicz w końcu pokonał bramkarza Gospodarzy po indywidualnej akcji i chyba na ławce
rezerwowych naszej drużyny zrobiło się spokojniej aczkolwiek styl gry drugiej części spotkania zdecydowanie odbiegał
od założeń sztabu trenerskiego.
Trzy punkty, zdobyte bramki i styl pierwszej części meczu był naprawdę miłym dla nas Gości widowiskiem, niestety
ten obraz został zniweczony przez grę drużyny w drugiej części spotkania i spowodował tylko niedosyt i