Jaworznicki Serwis Informacyjny
Autor: Redakcja
04.10.2008.
Zmieniony 05.10.2008.
Pewnym zwycięstwem 3:0 zakończyło się wyjazdowe spotkanie Szczakowianki w Czeladzi. Podopieczni
Andrzeja Sermaka po strzałach Sebastiana Stemplewskiego, P. Sermaka i Adama Janeczki nie dali szans
drużynie CKS-u.Dzięki tej wygranej drużyna z Jaworzna awansowała na pozycję wicelidera tabeli. Poniżej
prezentujemy realcje "minuta po minucie".
CKS Czeladź 0:3 Szczakowianka Jaworzno0:1 - 2 min. Stemplewski - karny. 0:2 - 8 min. Paweł
Sermak 0:3 - 53 min. - Janeczko
Szczakowianka: Polański - Skrzypek (84' Chojnowski), Podralski, Adamus, Sałapatek - Zięba, P. Sermak,
A. Sermak, Stemplewski, Rejdych (71' Biskup) - Janeczko (66' Jarzynka). CKS Czeladź: Wieczorek Kozłowski, Skrzypnik, Saputa, Woźniak - Woźniak, Kowalski, Siemieniec, Szlęk, Śmiechowski - Pietluch
(49' Niedopytalski). Zapraszamy do obejrzenia fotovideo z tego spotkania:
RELACJA NA ŻYWO:
94' - Sędzia z Bytomia zagwizdał po raz ostatni. Pewne trzy punkty jadą do Jaworzna. Dziękujemy!
93' - Ciągle czekamy...
92' - Szansa Niedopytalskiego. Tylko rzut rożny.
91' - Paweł Sermak na spalonym...
91' - Czekamy na ostatni gwizdek. Podobnie jak nasi piłkarze.
90' - Sędzia niedługo zakończy to spotkanie. Nie wiemy ile doliczył. Ale raczej niewiele. Nie było wielu
przerw. Nasi rozluźnieni.
89' - Kibice z Czeladzi zamiast dopingować swoich piłkarzy prowokują naszych fanów. Cóż innego im
pozostało...
88' - Nasi przy ciągle przy piłce. Kolejny - trzeci z rzędu rzut rożny.Strzelał Adamus - obok słupka.
87' - Jarzynka "sam na sam", minimalnie obok słupka. Próbował dobijać A. Sermak - bez skutku. Rzut
rożny.
86' - Ostatnia zmiana. Z boiska schodzi Dawid Zięba. W jego miejsce Szczepan Stachura.
85' - Jarzynka próbował strzelać z przewrotki. Niestety nie trafił w piłkę. Szkoda, bo byłaby to bardzo
efektowna bramka.
84' - Zmiana w składzie Szczakowianki. Chojnowski za Skrzypka.
83' - Rzut wolny dla CKS-u. Strzał z 18 metrów nad bramką.
80' -Rzut rożny dla CKS-u. Błąd Polańskiego, który źle obliczył lot piłki i się z nią minął. Na szczęście bez
konsekwencji.
78' - Niedopytalski próbował przedrzeć się przez naszą obronę. Nic z tego.
76' - Gospodarze strzelają z rzutu wolnego. Prosto w ręce Polańskiego. W Czeladzi deszcz nie pada.
Bramki od kilkudziesięciu minut też nie padają.
74' - Gra w środku pola. Nasi się nie śpieszą. W przeciwieństwie do rywali, których zawodnicy rezerwowi
podają nam piłkę gdy wyjdzie poza boisko. 73' - Zmiana również w drużynie Czeladzi.
71' - Czeladź próbuje atakować. Ale nasza obrona bez zarzutu. Biskup czeka, czeka i się doczekał.
Wchodzi za powolutku schodzącego Mariusza Rejdycha.
Utworzono 2 March, 2017, 13:06
70' - Biskup z Chojnowskim się rozgrzewają. Zaraz powinni pojawić się na boisku.
68' - "Gramy u siebie" - słychać na trybunach.
66' - Janeczko uraz głowy. Schodzi z boiska, trzymając się za szyje udaje się w kierunku szatni. W jego
miejsce na boisku pojawia się Jarzynka.
65' - Rzut wolny dla CKS-u. Prosto w mur. Dobitka z 14-go metra nad bramką.
61' - Rejdych zamiast podawać próbował sam pokonać bramkarza z bardzo ostrego kąta. Niestety obok
bramki.
59' - Po rzucie rożnym z główki uderzał Adamus. Jednak minimalnie obok słupka.
58' - Czy warto odwiedzić Czeladź? Sprawdź sam!
55' - Próba strzału z 20 metrów w wykonaniu Saputy.Piłka przeleciała dwa metry nad bramką
Szczakowianki.
53' - 3:0 !! GOL Janeczki!! Dostał piłkę na 20 metrze, minął jednego z obrońców, zszedł do boku i z tego
miejsca pokonał bramkarza. Kibice gospodarzy cicho. Nasi: "Raz, dwa, trzy - mało!"!!
49' - Zmiana w drużynie z Czeladzi. Schodzi z boiska Piecuch, a wchodzi najlepszy snajper drużyny Niedopytalski. Natomiast poza boiskiem rozgrzewa się Jarzynka.
48' - Więcej przy piłce są czeladzianie. Jednak nic z tego nie wynika.
47' - Korzystając z przerwy w grze: murawa jest zła, pod bramkami można urządzać zapasy w
błocie.Jacyś chętni?
46' - Rozpoczęła się druga połowa.Obie drużyny zaczynają bez zmian.
Dla zabicia czasu:
W przerwie meczu zdobyliśmy wypowiedź trenera Andrzeja Sermaka: "- Od początku usiedliśmy na
Czeladzi, zaatakowaliśmy. To przyniosło szybką bramkę z karnego. Potem udokumentowaliśmy nasze
prowadzenie bramką Pawła Sermaka. Gramy bardzo odważnie. W drugiej połowie będziemy grali swoje!"
47' - Rzut rożny dla gospodarzy. Przepychanki, sędzia uspokaja. Spokojnie wybijamy i słyszymy ostatni
gwizdek. Przerwa.
45' - Wyczekiwanie na koniec pierwszej połowy. Sędzia patrzy na zegarek. Jednak jeszcze nie kończy.
44' - Rzut rożny. Paweł Sermak dośrodkowuje.Obrońcy z Czeladzi wybija.
42' - Jeden z zawodników CKS-u przewraca się w naszym polu karnym. Sędzia nie decyduje się jednak
podyktować rzutu karnego. I ma rację.
40' - Rzut wolny ok. 40 metra. A. Sermak próbował strzelać. Nie udało się. Ale brawa za próbę.
38' - Pomimo niekorzystnego wyniku kibiców gospodarzy nie opuszcza dobry humor. Cytujemy:
"Jesteśmy najlepsi". ;)
36' - Nasi dośrodkowują w pole karne. Nic z tego. Stemplewski strzelał z 20 metrów. Ale bardzo
niecelnie.
35' - Otrzymane e-mailem: Jak zdenerwować mieszkańca Czeladzi? Odpowiedź: Spytać się gdzie jest
Dworzec Główny w Czeladzi. 33' - Brzydki faul na Stemplewskim. Żółta kartka dla Szlęka. Na szczęście
Stemplewskiemu nic poważnego się nie stało. Piłkę dośrodkowywał Andrzej Sermak - bez powodzenia.
32' - Rejdych z prawej strony strzela. Bramkarz wybił piłkę przed siebie. Janeczko był bliski do dojścia do
niej ale wg sędziego faulował Wieczorka.
29' - Nasi spokojnie, dokładnie. Gospodarze się śpieszą. Nic dziwnego, przegrywają 0:2.
28' - Rzut rożny dla CKS-u. Ale piłka za mocno dośrodkowana i od bramki zaczynają nasi.
26' - Dawid Zięba na lewej stronie przejął piłkę. Przerzucił ją idealnie na prawo do Rejdycha, ten zagrywa
do Janeczki. Piłka po jego strzale minimalnie obok słupka.
25' - Po analizie sytuacji z 11. minuty demokratycznie stwierdziliśmy, że Stemplewski nie był na
spalonym.Może warto polecić poniższe zachowanie kibiców?
20' - Groźny strzał na naszą bramkę. Piłka minimalnie nad poprzeczką.
18' - Mamy zdecydowaną przewagę. Klarownych sytuacji jednak nie ma... Zdesperowani kibice
gospodarzy, zaczepiają naszych, próbują nas sprowokować nieprzychylnymi przyśpiewkami. Nasi jednak
nie reagują.
17' - Póki co nasi bez błędów w obronie. Jeśli chodzi o ofensywę to troszkę lepiej wygląda lewa strona.
15 -' Zięba dośrodkowuje ale piłka do nikogo nie dochodzi.
14' - Kibice gospodarzy próbują zmobilizować swoich piłkarzy. Jest ich więcej od naszych. Nasi kibice nie
siedzą cicho. Zabawa na trybunach trwa. 11' - Janeczko do Stemplewskiego, który wychodzi "sam na
sam". Niestety spalony.
8' - 2:0 Paweł Sermak - GOL! Uderzenie z 18-go metra. Piłka przelatuje nad bramkarzem, uderza w
poprzeczkę i wpada do bramki. 7' - Czeladź próbuje atakować. Ale nasi dość uważnie w obronie.
Dośrodkowanie w nasze pole bramkowe. Ale za mocno.
6' - Rzut z autu na wysokości naszego pola karnego. Nasi obrońcy sobie poradzili i zaczynamy od naszej
bramki.
4' - Nasi po zdobyciu bramki graja agresywnie. Widać, że drużyna jest bardzo zmobilizowana i głodna
zwycięstwa.
2' - 0:1 - Sebastian Stemplewski - GOL po rzucie karnym!
2' Karny dla Szczakowianki. Faulowany Adam Janeczko, do którego podawał Andrzej Sermak.
1' - Rozpoczęli zawodnicy gospodarzy.16:00 - Ruszamy. Nasi w żółto-niebieskich strojach. CKS Czeladź w
czarno-białych, a sędzia na... różowo.
15:57 - Mamy skład gospodarzy. Nie gra najlepszy strzelec zeszłego sezonu w drużynie CKS-u Niedopytalski.
15:50 - W zeszłym sezonie w Czeladzi nasza drużyna zremisowała 2:2.Poniżej fragmenty tego spotkania:
15:48 - Mamy już nasz skład, który prezentujemy powyżej.
15:43 - Prawdopodobnie w pierwszym składzie nie zagra Radomir Jarzynka, który nie bierze udziału w
rozgrzewce.
15:40 - Kibiców gospodarzy doliczyliśmy się koło 150-200. Naszych tyle samo. 15:30 - Już tylko pół
godziny dzieli nas od pierwszego gwizdka. Mecz pomiędzy oboma zespołami jest przysłowiowym
spotkaniem o "6 punktów". Oby dwie drużyny w tabeli dzieli tylko jeden punkt. Zespół CKS-u (II miejsce
w tabeli) po dziesięciu spotkaniach ma na swoim koncie 21 puntów, podczas gdy Szczakowianka 20.
Zespół Szczakowianki jeśli nadal chce myśleć o awansie musi ten mecz wygrać.
Tak wyglądał mecz Szczakowianki z Czeladzią w zeszłym sezonie (20 kwietnia 2008), relacja tutaj: