Regulamin Turnieju Tenisa Ziemnego "III OTWARTE

2. Cel Imprezy
- promocja aktywnego wypoczynku
- popularyzacja tenisa ziemnego wśród mieszkańców Teresina i okolic
3. Termin i Miejsce
Turniej odbędzie się w sobotę, 8 czerwca na dwóch kortach kompleksu, którego własność należy do
„Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji” w Teresinie. Konkretny adres: Aleja XX-lecia 32, 96-515
Teresin.
4. Zgłoszenia
Zgłoszenia przyjmowane są na miejscu w dniu turnieju przed jego rozpoczęciem. Przyjmowanie i
weryfikacja zgłoszeń jest planowana do godziny 9:00.
5.Uczestnicy
Turniej będzie prowadzony w jednej kategorii – „OPEN W GRZE PODWÓJNEJ”
Każdy uczestnik powinien posiadać legitymację szkolną bądź dowód osobisty, jeśli zajdzie potrzeba
zweryfikowania zawodnika.
6. System gry
a) Planowane rozegranie turnieju systemem gry:
– w przypadku, gdy do turnieju zgłosi się do „12 par deblowych” mecze rozgrywane będą systemem
„grupowym” do wygranego jednego seta, przy stanie 6 : 6 w secie o wyniku decyduje „tie-break”;
– w przypadku, gdy do turnieju zgłosi się więcej, niż „12 par deblowych” mecze rozgrywane będą systemem
„pucharowym” do wygrania w pierwszej fazie turnieju (pierwsza runda, ćwierćfinał) dziewięciu gemów, przy
stanie 8 : 8 o wyniku decyduje „tie-break”.
b) Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany sposobu przeprowadzenia turnieju.
7. Losowanie
Losowanie odbędzie się na kortach tenisowych w Teresinie o godzinie 9:00.
8. Nagrody
Dla pierwszych trzech miejsc przewidziane są: puchary, nagrody rzeczowe.
9. Inne
We wszystkich sprawach dotyczących rozgrywek, systemu rozgrywek decyduje sędzia i organizator