REGULAMIN TURNIEJU „Mini Liga Mistrzów 2007”
Mini Piłka Nożna
-
-
-
Drużyny 3 osobowe ,w turnieju mogą brać udział zawodnicy wcześniej zgłoszeni na kartach zgłoszenia.
W tej edycji turnieju ( w każdej drużynie musi grać minimum jeden uczeń szkoły podstawowej lub
gimnazjum). W tym turnieju można zgłosić zawodników rezerwowych z tym, że w trakcie gry musi
uczestniczyć minimum jeden zawodnik który jest uczniem Szkoły Podstawowej lub Gimnazjum.
Powyższą zasadę wprowadzamy podczas tegorocznego turnieju celem propagowania i zachęty do gry
w piłkę nożną przez najmłodszych. Jak co roku wręczymy nagrody dla najmłodszego uczestnika
turnieju!!! Za rok w „Mini Euro 2008” w drużynie musi zagrać minimum jeden uczeń z
„podstawówki”
Zgłoszenia przyjmujemy do 08 lipca do godziny 13 30
( zgłoszenia odbiorą Rafał Zarzycki , Mirosław Cholewa)
Uprzejmie prosimy o wcześniejsze zgłoszenia drużyn ( tylko 16 pierwszych drużyn zagra bez eliminacji).
Drużyny które zgłoszą się jako 17 i dalej zagrają eliminacje systemem przegrany odpada.
losowanie nazwy drużyny w dzień przed imprezą w miejscu rozgrywania turnieju –08.07.2006 przed
turniejem około godz. 13:45.
Każda drużyna ma obowiązek występować w jednakowych strojach sportowych . Drużyny bez
jednakowych koszulek i spodenek nie mogą brać udziału w rozgrywkach.
W rozgrywkach mogą brać udział zespoły mieszane (dziewczęta i chłopcy).
Mecze będą rozgrywane wg zasad powszechnie obowiązujących na turniejach piłki nożnej ( jest tylko kilka
istotnych różnic w zasadach gry: nie ma bramkarzy, obowiązuje pewna strefa na boisku na której nie może
stanąć żaden zawodnik ani atakujący ani broniący (tzw. pole bramkowe, tam nie może stać żaden zawodnik
, jeśli zawodnik drużyny broniącej stanie na polu bramkowym egzekwowany jest wtedy rzut karny, jeśli na
polu bramkowym stanie zawodnik atakujący jest rzut wolny ), wymiary bramki i boiska są około 3 krotnie
mniejszych niż normalne boisko do piłki nożnej , obowiązują kary minutowe 2 min. i 5 min. za bardzo
groźne przewinienie, nie ma spalonych.
Pozostałe zasady zgodnie z regulaminem gry w mini piłkę nożną.
Tegoroczny turniej rozgrywamy na zasadach Ligi Mistrzów ( wyjątkiem będą rozgrywki grupowe zamiast
1/8 finału) .
System rozgrywek zostanie potwierdzony po otrzymaniu wszystkich kart zgłoszeń.
Czas gry uzależniamy od liczby zgłoszeń ok. 4 - 5 minut 1 połowa, w fazie eliminacji, w dalszej części
turnieju system pucharowy z dogrywką (2 x 1 minuta ); i ewentualnymi rzutami karnymi 3 serie po 3
strzały, później do wyłonienia zwycięzcy ( karne strzelamy na pustą bramkę z odległości ok. 11 stóp.
Podczas imprezy zapewniamy oprawę muzyczną , i atrakcyjne nagrody !!!
Dziękujemy wszystkim, którzy swoją pomocą i zaangażowaniem uczestniczą w organizacji imprezy.
Uprzejmie prosimy o punktualne stawienie się do gry.
Pomysłodawcą zasad gry oraz turnieju jest Rafał Zarzycki. Wszelkie uwagi na temat rozgrywek i turnieju
prosimy kierować pod jego adresem i pozostałych organizatorów.
ŻYCZYMY PAŃSTWU WSPANIAŁEJ ZABAWY
I WIELU SPORTOWYCH WRAŻEŃ !!!
Organizatorzy:
Uczniowski Klub Sportowy „Młodzik” Jordanów Śląski
Rafał Zarzycki i Przyjaciele
Mini Liga Mistrzów 2007 , Karta Zgłoszenia Drużyny. Zgłoszenia przyjmuje Rafał Zarzycki