aukcja na sprzeda¯ samochodów kia sportage 2.0
AUKCJA NA SPRZEDA¯ SAMOCHODÓW KIA SPORTAGE 2.0 CRDI, FIAT DUCATO 2.3 MJ OR160053 Syndyk masy upad³oœci w postêpowaniu upad³oœciowym prowadzonym przed S¹dem Rejonowym dla Wroc³awia - Fabrycznej Wydzia³ VIII Gospodarczy dla spraw upad³oœciowych i naprawczych, sygn. akt VIII GUp 21/14, og³asza sprzeda¿ z wolnej rêki, w formie aukcji (ustnej licytacji) nw. samochodów: 1. KIA SPORTAGE 2.0 CRDI, moc 135 KW, rok produkcji 2011. Cena wywo³awcza 47.200 z³ brutto. 2. FIAT DUCATO 2,3 MJ, moc 88 KW, olej napêdowy, rok produkcji 2010. Cena wywo³awcza 27.300 z³ brutto. Licytacja zostanie przeprowadzona dnia 17.02.2016 r. o godz. 15.00. • Miejsce licytacji: Przedsiêbiorstwo Robót Elewacyjnych i Budowlanych Krzysztof Zawadzki przy ul. Wilczej 7-13 we Wroc³awiu plac postojowy. • Informacja oraz regulamin licytacji z dnia 2.02.2016 r. dostêpny: PRAGOS Doradcy Restrukturyzacyjni Sp. z o. o., ul. Kamieñskiego 205, pok. 44 i 46, 51-126 Wroc³aw, tel. 502 575 147, e-mail: [email protected]. • Samochody mo¿na ogl¹daæ po wczeœniejszym ustaleniu terminu pod wy¿ej podanym numerem telefonu. Przetargi - www.ardobiejewska.pl