MOS WOLA Warszawa
Wygenerowano: Wtorek, 7 marca 2017, 00:06
Data publikacji 08.10.2016
Wygrana UMKS Mos Wola I w I lidze kadetek.
W piątek w hali przy ul. Karmelickiej zawodniczki pod wodzą trenera Janusza Patriaka wygrały z drużyną UKS Atena
Warszawa. Mecz dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń, a drużyna pokazała charakter.
Pierwszy set to horror z grą na przewagi. Niestety zabrakło trochę szczęścia i zrobiło się 0:1.
Trzy następne sety pokazały całe piękno żeńskiej siatkówki - zwroty akcji i zmiany wyników jak
podczas najlepszych meczów Orlen Ligi. Obydwie drużyny borykały się ze słabym przyjęciem,
więc o końcowym sukcesie zadecydowała wola walki, upór i charakter zawodniczek Mos Wola.
Każda z naszych dziewczyn przyczyniła się do tego zwycięstwa i to jest bardzo budujące !
Wynik końcowy to: 3:1 ( 29:30, 25:17, 25:20, 25:21 ).
Skład zespołu: Sylwia Kostrzębska, Gabriela Rakus, Paulina Bochenek, Adrianna Wełna,
Martyna Pacuszka, Karolina Waligóra, Julia Chadała, Oliwia Gajowniczek, Zuzanna Ludynia,
Natalia Marek, Aleksandra Hołuj, Sylwia Postek, Weronika Kraszewska, Wiktoria Połosak.