MOS WOLA Warszawa
Wygenerowano: Środa, 8 marca 2017, 06:33
Data publikacji 18.01.2017
Wygrana II-go zespołu kadetek
Pierwsze spotkanie młodziczek MOSu z zespołem UKS SMS Warszawa zakończyło się wygraną w stosunku 3:2.
Dzisiejszego popołudnia siatkarki trenera Stanisława Lizińczyka spotkanie rozpoczęły z
wysokiego C, wychodząc na szybkie prowadzenie 6:0. Pozwoliło to na spokojną grę w dalszych
fragmentach pierwszego seta, który wygrywamy do 16. W kolejnych dwóch setach spuściliśmy
z tonu. Słaba gra w polu obrony pozwalała na zdobywanie łatwych punktów przeciwniczkom.
Set drugi i trzeci przegrywamy 19:25. Czwarty set to wyrównana gra z obu stron siatki, ale to
jednak młodziczki zachowują więcej opanowania i mamy tie- breaka. Niesione bardzo mocnym
dopingiem kibiców mosianki bardzo dobrze rozpoczynają ostatniego seta, szybko odskakują
rywalkom utrzymując przewagę do ostatniego gwizdka. Po bardzo ciężkim meczu wygrywamy
3:2.
Fotorelacja:
UMKS MOS WOLA II Warszawa : UKS SMS Warszawa 3:2 (25:16, 19:25, 19:25, 25:23, 15:7.)