II Edycja Otwartego Samorządowego Turnieju Piłki Nożnej o puchar

II Edycja Otwartego Samorządowego Turnieju Piłki Nożnej
o puchar Starosty Płockiego w dolinie rzeki Wisły
Bulkowo 2016.
Dzień 10 września 2016r. w Gminie Bulkowo przebiegł pod znakiem sportu. Zapoczątkowany
został „Uroczystym Otwarciem Stadionu Piłki Nożnej w Bulkowie”. Otwarcia dokonał Wójt Gminy
Bulkowo p. Gabriel Graczyk wraz z przybyłymi gośćmi.
Następnie na nowo otwartym stadionie rozpoczęła się II Edycja Samorządowego Turnieju
Piłki Nożnej o puchar Starosty Płockiego w dolinie rzeki Wisły Bulkowo 2016.Turniej ten został
zorganizowany przez Starostę Płockiego p. Mariusza Bieńka oraz gospodarza zawodów Wójta Gminy
Bulkowo p. Gabriela Graczyka. Patronat nad tą imprezą sportową objął Poseł na Sejm RP p. Piotr
Zgorzelski oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego p. Adam Struzik. Nad sprawnym
przebiegiem turnieju czuwał Radny Powiatu Płockiego p. Andrzej Kuliński. Sędziami turnieju byli
natomiast: p. Kazimierz Mikołajewski wraz z synami Markiem oraz Piotrem.
W Turnieju wzięło udział aż 9 drużyn składających się z przedstawicieli samorządu
Gmina Bodzanów
Turniej został przeprowadzony w grupach na zasadzie każdy z każdym po czym drużyny, które
zajęły pierwsze miejsce w grupach zagrały w meczu finałowym, natomiast drużyny z drugich miejsc,
walczyły o miejsce trzecie. W meczu o trzecie miejsce Gmina Stara Biała pokonała Gospodarza
Gminę Bulkowo, natomiast Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego po rzutach karnych