Aukcja dzieł sztuki “Podziel się sztuką na święta

Aukcja dzieł sztuki
“Podziel się sztuką na święta”
12.12.2010 godz. 19.00
Klub golfowy TOYA
100,-
5
Przemko Stachowski
bez tytułu
300,-
6
Artur Kardamasz
Niebieskie drzewo
150,-
7
Anna Panek
bez tytułu
300,-
8
Benedykt Kroplewski
Pogranicze
250,-
9
Michał Marek
bez tytułu
gwasz / papier
11,5 x 17 cm
300,-
10
Rafał Stępniak
bez tytułu
500,-
11
Tadeusz Dominik
bez tytułu
100,-
12
Andrzej Maciejewski
Wróżba
300,-
13
Zbyszek Chrostek
Schody
100,-
14
Magda Hrycaj
Pejzaż
pastel / papier
26 x 19 cm
Zestawienie prac na aukcję
100,-
1
Andrzej Maciejewski
Lustereczko
200,-
2
Piotr Pasiewicz
bez tytułu
200,-
3
Jan Opaliński
Pies na kobiety
100,-
4
Iza Chamczyk
bez tytułu
tech. własna / papier
15 x 20 cm
tusz / papier
22,5 x 23,5 cm
akwatinta / papier
18 x 18 cm
fotografia / papier
15 x 10 cm
pastel / papier
70 x 50 cm
rysunek / papier
28 x 19 cm
olej / płótno
33 x 27 cm
gwasz / papier
19 x 28 cm
tintografia 7/30
27 x 26 cm
tech. własna / papier
19 x 13 cm
akryl / płótno
32 x 17 cm
akwaforta / papier
25 x 19 cm
100,-
15
Iza Chamczyk
bez tytułu
500,-
16
Dorian Denes
bez tytułu
250,-
17
Ireneusz Walczak
Sen
150,-
18
Anna Panek
bez tytułu
fotografia / papier
15 x 10 cm
olej / płótno
65 x 60 cm
akwaforta / papier
21,5 x 27 cm
rysunek / papier
28 x 19 cm
100,-
20
Przemko Stachowski
bez tytułu
500,-
21
Kiejstut Bereźnicki
bez tytułu
300,-
22
Rafał Stępniak
bez tytułu
250,-
23
Michał Marek
bez tytułu
gwasz / papier
17 x 12 cm
rysunek / papier
70 x 50 cm
200,-
25
Piotr Pasiewicz
bez tytułu
500,-
26
Leszek Czajka
bez tytułu
tusz / papier
22,5 x 23,5 cm
gwasz / papier
40 x 29 cm
pastel / papier
26 x 19 cm
gwasz / papier
23,5 x 31,5 cm
wystawa
od 30.11.2010 r. do 08.01.2011 r.
19
Jacek Sroka
Torpedo 22/100
akwatinta / papier
43 x 10 cm
400,24
Jan Opaliński
Bujany dziadek
akwaforta / papier
26 x 21 cm
300,-
Galeria Arttrakt
Wrocław, ul. Ofiar Oświęcimskich 1/1