Aukcja dzieł sztuki “Podziel się sztuką na święta
Aukcja dzieł sztuki “Podziel się sztuką na święta” 12.12.2010 godz. 19.00 Klub golfowy TOYA 100,- 5 Przemko Stachowski bez tytułu 300,- 6 Artur Kardamasz Niebieskie drzewo 150,- 7 Anna Panek bez tytułu 300,- 8 Benedykt Kroplewski Pogranicze 250,- 9 Michał Marek bez tytułu gwasz / papier 11,5 x 17 cm 300,- 10 Rafał Stępniak bez tytułu 500,- 11 Tadeusz Dominik bez tytułu 100,- 12 Andrzej Maciejewski Wróżba 300,- 13 Zbyszek Chrostek Schody 100,- 14 Magda Hrycaj Pejzaż pastel / papier 26 x 19 cm Zestawienie prac na aukcję 100,- 1 Andrzej Maciejewski Lustereczko 200,- 2 Piotr Pasiewicz bez tytułu 200,- 3 Jan Opaliński Pies na kobiety 100,- 4 Iza Chamczyk bez tytułu tech. własna / papier 15 x 20 cm tusz / papier 22,5 x 23,5 cm akwatinta / papier 18 x 18 cm fotografia / papier 15 x 10 cm pastel / papier 70 x 50 cm rysunek / papier 28 x 19 cm olej / płótno 33 x 27 cm gwasz / papier 19 x 28 cm tintografia 7/30 27 x 26 cm tech. własna / papier 19 x 13 cm akryl / płótno 32 x 17 cm akwaforta / papier 25 x 19 cm 100,- 15 Iza Chamczyk bez tytułu 500,- 16 Dorian Denes bez tytułu 250,- 17 Ireneusz Walczak Sen 150,- 18 Anna Panek bez tytułu fotografia / papier 15 x 10 cm olej / płótno 65 x 60 cm akwaforta / papier 21,5 x 27 cm rysunek / papier 28 x 19 cm 100,- 20 Przemko Stachowski bez tytułu 500,- 21 Kiejstut Bereźnicki bez tytułu 300,- 22 Rafał Stępniak bez tytułu 250,- 23 Michał Marek bez tytułu gwasz / papier 17 x 12 cm rysunek / papier 70 x 50 cm 200,- 25 Piotr Pasiewicz bez tytułu 500,- 26 Leszek Czajka bez tytułu tusz / papier 22,5 x 23,5 cm gwasz / papier 40 x 29 cm pastel / papier 26 x 19 cm gwasz / papier 23,5 x 31,5 cm wystawa od 30.11.2010 r. do 08.01.2011 r. 19 Jacek Sroka Torpedo 22/100 akwatinta / papier 43 x 10 cm 400,24 Jan Opaliński Bujany dziadek akwaforta / papier 26 x 21 cm 300,- Galeria Arttrakt Wrocław, ul. Ofiar Oświęcimskich 1/1