Wyniki I Grand Prix o Puchar Wójta Gminy

Wyniki I Turnieju Grand Prix o Puchar Wójta Gminy Postomino
W niedzielę 20.11.2011r w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Pieszczu odbył się
pierwszy turniej z cyklu Gran Prix o Puchar Wójta Gminy Postomino zorganizowany przez UKS Czarni
Pieszcz. Turniej ten rozgrywany był o puchar Prezesa Spółki Hydro Naval. W zawodach wzięło udział
ponad 30 zawodników, a sam turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Naszą gminę
godnie reprezentowali zawodnicy UKS Czarni Pieszcz i to zarówno starszego jak i najmłodszego
pokolenia. Najliczniej obsadzona była kategoria seniorów i ze względu na bardzo dobrą obsadę,
wszystkie mecze były bardzo zacięte. Po wielu emocjach kategorię tę wygrał reprezentant
gospodarzy Karol Kozera, drugie miejsce zajął Matejek Mariusz z UKS Chrobry Międzyzdroje, a
trzecie Popiel Czesław reprezentujący Echo Biesowice, czwartą lokatę zajął drugi reprezentant
Czarnych Janusz Dankowski. W kategorii juniorów pierwsze miejsce zajął Michał Piasecki, drugie
Jakub Leśniewski a trzecie Arkadiusz Ciesielski, wszyscy z UKS Czarni Pieszcz. W kategorii kobiet
zwyciężyła Honorata Olczak z UKS Sucha Koszalińska, drugie miejsce zajęła Dominika Dankowska a
trzecie Zofia Leśniewska, obie z UKS Czarni Pieszcz.
Najmłodszą zawodniczką była Julia Dankowska, zaś najstarszym zawodnikiem był Władysław
Mankiewicz ciągle w znakomitej kondycji sportowej.
Następne zawody z cyklu o Puchar Prezesa Zakładu Budowlanego W. BOŚ rozegrane zostaną
11.12.2011r., na które organizatorzy już serdecznie zapraszają. Do regulaminu zawodów
wprowadzono zmianę, do punktacji końcowej liczone będzie pięć najlepszych turniejów. Jak widać
wszyscy mają jeszcze szansę wygrania tych zwodów i zgarnięcia puli nagród.