KRP V – BIELANY, ŻOLIBORZ I TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O

KRP V – BIELANY, ŻOLIBORZ
Wygenerowano: Wtorek, 7 marca 2017, 15:40
Strona znajduje się w archiwum.
I TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PANI KOMENDANT ZA NAMI!
I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Rejonowego Policji Warszawa V już za nami. Podczas
rozgrywek nie brakowało pozytywnych emocji. Na murawie spotkało się 7 zespołów z naszej
Komendy. Na najwyższym podium stanęła drużyna Sztab Wydziału Prewencji. Królem strzelców
został st. sierż. Sebastian Sieńko. Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom. Jesteśmy
przekonani że te rozgrywki na stałe wpiszą się w kalendarz wydarzeń kulturalnych naszej jednostki.
W piątek, na murawie boiska sportowego Centrum Rekreacji i Sportu dzielnicy Bielany
w Parku Olszyna, o godzinie 13:30 został oficjalnie otwarty I Turniej Piłki Nożnej o
Puchar Komendanta Rejonowego Policji Warszawa V. Zawody otworzyła Pani
Komendant podinsp. Małgorzata Łyszko- Domagalska. Wśród zaproszonych gości byli
zastępcy Pani Komendant, podinsp. Lech Bielak i podinsp. Michał Pisarki, zastępca
Komendanta Komisariatu Policji Warszawa Żoliborz podinsp. Boguław Siedlacki,
Burmistrz Dzielnicy Bielany Rafał Miastowski, Pani Anna- Szymczak- Gałkowska
Dyrektor Centrum Rekreacyjno- Sportowego m. st. Warszawy w Dzielnicy Bielany i
Przewodniczący Zarządu Terenowego Związków Zawodowych KRP Warszawa V st. asp.
Marek Kolasinski, który był jednym z organizatorów zawodów.
Podinsp. Małgorzata Łyszko- Domagalska przywitała gości zaproszonych,
organizatorów, zawodników, sędziego, kibiców i życzyła wszystkim dobrej zabawy i gry
fair play. Przewodniczący związków zawodowych w imieniu Pani Komendant przekazał
Pani Annie Szymczak- Gałkowskiej podziękowania za udział i zaangażowanie w
organizację turnieju. Na boisku pojawił się również sierżant Jeżyk, który życzył
wygranej wszystkim drużynom.
Na murawie spotkało się 7 drużyn z naszej Komendy, wśród zawodników była jedna
kobieta, która świetnie dawała sobie radę na boisku. Podczas turnieju wszystkim
udzieliły się pozytywne emocje. Każda z drużyn miała swoje grono kibiców, ale na
doping naszych kolegów z pracy mogli liczyć wszyscy. Kibicowali nie tylko policjanci i
pracownicy policji z naszej komendy, ale również rodziny policjantów i przypadkowi
spacerowicze.
Po kilku godzinach sportowych zmagań wyłoniona została zwycięska drużyna. Pani
Komendant na ręce wszystkich kapitanów drużyn przekazała dyplomy za udział w
turnieju. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Wydziału Kryminalnego, drugie miejsce
przypadło drużynie Komisariatu Policji Warszawa Żoliborz, drużyną zwycięską okazała
się drużyna Sztab z Wydziału Prewencji. Zawodnicy zwycięskich drużyn otrzymali
pamiątkowe puchary i medale. Wśród zawodników został również wyłoniony król
strzelców, który podczas meczów strzelił aż 8 bramek. St. sierż. Sebastian Sieńko z
drużyny KP Żoliborz otrzymał z rąk Pani Komendant Dyplom Króla Strzelców. Puchar
ufundowany przez Panią Dyrektor Annę- Szymczak- Gałkowską dla najlepszego
zawodnika Fair Play odebrał asp. Sylwester Gudziński z drużyny III Rewiru
Dzielnicowych.
W tym turnieju nie było przegranych. Liczyła się przede wszystkim dobra zabawa.
Jesteśmy przekonani, że turniej piłkarki na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń