n.html
Wygenerowano: Wtorek, 7 marca 2017, 17:01
Data publikacji 09.02.2008
Siatkarze BT Wózki MOS Wola wygrali 3:1 w Jaworznie w meczu II ligi mężczyzn.
Drużyna siatkarzy BT Wózki MOS Wola pokonała na wyjeździe 3:1 zespół MCKiS Jaworzno w zaległym meczu II ligi mężczyzn i
powróciła na trzecie miejsce w tabeli.
zaległym meczu II ligi męzczyzn i powróciła na trzecie miejsce w tabeli.
MCKiS Jaworzno - BT Wózki MOS Wola 1:3 (20:25)(25:22)(24:26)(15:25)
BT Wózki MOS Wola:
Drużyna siatkarzy BT Wózki
Skalski, Szulc, Szcześniewski, Iliński, Makowski, Strzeżek, Żurek (libero) oraz Gałecki, MOS Wola wygrała klejny
mecz w II lidze mężczyzn
Michor, Pawlewicz, Motyka.
Zaległy mecz w Jaworznie (przełożony ze względu na superfinał Mazowsza juniorów) był
relacjonowany na żywo, na stronie MOS Wola przez naszego wysłannika Leszka Marszała.
W pierwszej partii siatkarze BT Wózki prowadzili od początku i wygrali wyraźnie seta 25:20.
W drugim secie lepiej grali gospodarze i wygrali końcówkę 25:22.
Trzeci set to długie prowadzenie zespołu BT Wózki MOS Wola, ale gospodarze doszli naszych
siatkarzy w końcówce partii. Ostatecznie końcówka 26:24 dla zespołu z warszawskiej Woli.
Czwarta partia to zdecydowana już przewaga siatkarzy BT Wózki MOS Wola i wygrana 25:15.
Trener Krzysztof Felczak w rozmowie telefonicznej po meczu powiedział:
- Ważna jest wygrana na wyjaździe i to za trzy punkty, ale cieszy głównie postawa naszych
młodych siatkarzy, którzy grali dziś dobrze. Starsi zawodnicy umiejętnie im pomagali , ale
młodzież grała dojrzale i pokazała się z bardzo dobrej strony.