MOS WOLA Warszawa
Wygenerowano: Wtorek, 7 marca 2017, 20:47
Data publikacji 14.01.2013
Młodziczki MOS Wola wygrały towarzyski turniej w Legionowie
Drużyna młodziczek MOS Wola trenera Jacka Banasika wygrała w Legionowie towarzyski turniej o puchar prezesa LTS
Legionovia, w którym uczestniczyło siedem zespołów.
Podopieczne trenera Jacka Banasika uczestniczyły 12.01.2013 w turnieju zorganizowanym przez Lts
Uks Esperanto
Mecze w grupach grano każdy z każdym w nietypowej formule do dwóch setów do 15 punktów.
Wyniki w gupie Umks Mos Wola:
Umks Mos- Nike Ostrołęka ( 14-15 , 15-10 )
Umks Mos -Sparta Warszawa (15-8 , 15-4 )
W czasie przerwy z
trenerem Banasikiem
Umks Mos -Lts Legionowia (15-14 , 14-15 )
Po zakończeniu meczy w grupie zespół Umks Mos Wola uplasował się na pierwszym miejscu i zgodnie z regulaminem
turnieju zagrał ze zwycięzcą
grupy drugiej, Rosario Lubowidz.
W meczu finałowym zawodniczki Umks Mos Wola pokonały drużynę Rosario Lubowidz 2-0 (15-13 , 15-10 )
7m Sparta Warszawa
Na zakończenie turnieju orgnizatorzy wręczyli pamiątkowe medale i okazałe puchary . Zawodniczka Umks Mos
Wola Adrianna Adamek została wybrana decyzją trenerów i działaczy najlepszą zawodniczką
turnieju i w nagrodę dostała pamiątkową koszulkę 7 Legionowii z autografami całego zespołu