[ 16 ] PRZEGLĄD OSIECKI Biedronki najlepsze w

[ 16 ]
PRZEGLĄD OSIECKI
Przedszkolaki z Osiecznej zwyciężają
W turnieju piłkarskim Przedszkolak 2015 w budynku sali gimnastycznej w Osiecznej spotkały się drużyny z Drzeczkowa, Osiecznej oraz
Świerczyny. Po bardzo emocjonujących i ciekawych spotkaniach zwyciężyła drużyna z Osiecznej, która występowała w niebieskich koszulkach.
Drugie miejsce przypadło przedszkolakom ze Świerczyny, a trzecie reprezentantom Drzeczkowa. Miejsce czwarte zajęła młodsza grupa z
Osiecznej, która grała w czerwonych strojach. W przerwach między meczami na parkiecie pojawiały się cheerleaderki, które prezentowały przygotowany wcześniej układ. Najlepszym strzelcem okazał się Gabriel
Padurski, który zdobył 3 bramki. Wszystkim kibicom dziękujemy za przybycie, a młodym zawodnikom gratulujemy sportowej postawy. Do zobaczenia na następnym turnieju!
Biedronki najlepsze w Kąkolewie
6 drużyn wzięło udział w turnieju piłkarskim Przedszkolak 2015 o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Osieczna. Drużyny rozegrały 15 spotkań,
po których najlepszy okazał się pierwszy zespół Biedronek. Dalsze
miejsca zajmowały Motylki, Zajączki oraz Misie. Najwięcej bramek - aż 10
zdobył reprezentant drużyny Motylków Norbert Jabłoński. Turniej tradycyjnie cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem kibiców, wśród których
dominowali oczywiście rodzice młodych piłkarek i piłkarzy. Wszyscy
uczestnicy sportowych zmagań zostali nagrodzeni medalami oraz kamizelkami odblaskowymi. Dla najlepszych przygotowano puchary oraz statuetki. Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę. Spotykamy się już za