i dzień wiosny - Zespół Szkół Elektryczno

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Legnicy
I DZIEŃ WIOSNY
Jak co roku w naszej szkole 21 marca świętowaliśmy nadejście naszej ulubionej pory roku – wiosny. Z tej okazji klasa
3H pod opieką p. A. Pielichowskiej wraz z Samorządem Uczniowskim zorganizowała zawody. Na rozgrzewkę klasy
miały za zadanie narysować symbol wiosny – marzannę, następnie uczestnicy toczyli na czas jajka kijem do hokeja.
Zajączek wielkanocny również przygotował zabawę dla uczniów, poukrywał on w szkole czekoladowe jajeczka, które
zawodnicy mieli odnaleźć w czasie trzech minut. Zawody wygrała klasa 2R, drugie miejsce zajęła 1H, natomiast
ostatnie miejsce na podium otrzymała 1R i 3H. W drugiej części dnia uczniowie mogli indywidualnie zmierzyć się w
turnieju szachów, wyciskaniu sztangi leżąc oraz tenisie stołowym, na którym mistrzem został uczeń Tomek z klasy 2K,
wicemistrzem Kamil z 3R, trzecie miejsce zajął Karol z 2D, a czwarte Maciej z 3I. Dziękujemy za ten miło ( i