Po spotkaniach finałowych 1 ligi(wraz z fazą grupową) zliczono 288 bramek
W spotkaniach 2 ligi(faza grupowa oraz pucharowa) padło 215 bramek
Ogółem w całej lidze halowej kibice mogli obejrzeć 503 bramki
Najlepszym strzelcem został : Marek Gacek(Fambud) który zdobył 20 bramek
Najlepszym bramkarzem został : Daniel Posacki ( Drużyna Ciapka)
Najlepszym zawodnikiem został : Damian Kruczek ( Fambud)
Podziękowania dla sędziów ligowych którymi byli : Agnieszka Nowak , Adam
OPIS SOBOTNIEGO FINAŁU HLPN 12.02.2011 r
Pędzące Skarpety – Promotor Pełczyn 2:2(1:1) k 1:2
Skarpety: Rafał Żarczyński – 2
Pełczyn: Łukasz Gazduła , Marek Czochara
Mecz barażowy. Pędzące Skarpety walczące o 1 ligę po porażce finału 2 ligi. Spotkanie
wyrównane ale z początku nie za bardzo ciekawe. Mecz zaczął „żyć” dopiero po pierwszej
bramce w spotkaniu którą zdobył Łukasz Gazduła. I to pierwszoligowiec prowadził to
spotkanie. Niestety dla Pełczyna z formą trafił Rafał Żarczyński który wyrównał wynik
spotkania jeszcze w pierwszej połowie. Lekka przewaga Promotora nie oznaczała
wygranej. Przewaga ta pokazała się w drugiej połowie gdzie bramkę zdobył Marek
Czochara ale tak samo jak w pierwszej połowie Pędzące Skarpety odpowiedziały po strzale
Rafała Żarczyńskiego. Do końca spotkania nic się nie zmieniło. 2:2 w całym spotkaniu to
nie do końca sprawiedliwy wynik ale taki jest sport. Nie było zwycięzcy więc została
Miłość : Piotr Hryszkiewicz , Emanuel Stańczyk
Spotkanie o 3 miejsce w pierwszej lidze. Mecz ten nie był porywającym widowiskiem ale
potrafił zaciekawić. Szczególnie pierwsza połowa. Na prowadzenie wyszło M jak Miłość po
dosyć ładnej akcji i bramce Piotra Hryszkiewicza. Drużyna Ciapka jako za sukces uważała
pierwszą czwórkę 1 ligi zaatakowała i jak się okazało skutecznie. Za sprawą Macieja
Nowaka zdobyli bramkę i na tablicy wyników widniał wynik 1:1. Taki utrzymał się parę
chwil ponieważ Emanuel „Emek” Stańczyk wpakował piłkę do bramki Ciapków i do końca
drugiej połowy M jak Miłość prowadziła 2:1. Druga połowa nie przyniosła zmiany wyników
i to właśnie M jak Miłość zajęło 3 miejsce w pierwszej lidze. Drużyna Ciapka ambitny
zespół który mógł pokusić się o niespodziankę lecz niestety tak się nie stało.
TKKF – Fambud 3:1(1:1)
TKKF : Krystian Sawko – 2 , Tomasz Harwas
Fambud : Adrian Marcinkowski
Wielki finał a zarazem pojedynek odwiecznych rywali. Fambud miał zamiar obronić tytuł z
zeszłego roku i od początku atakował. Po ładnej akcji bramkę dla Fambudu zdobył Adrian
Marcinkowski. I zaczął dalej atakować. Przypominało to spotkanie z fazy grupowej kiedy
Fambud dominował nad TKKF. Jednak niespodziewanie TKKF wyrównał i spotkanie zaczęło
być prawdziwym finałem. W drugiej połowie walka była jeszcze większa i było widać o co
zawodnicy walczą. Bramkę na 2:1 i swoją drugą w spotkaniu dla TKKFu zdobył Krystian
Sawko. Spotkało się to niestety ze złą reakcją publiczności która w większości kibicowała
TKKF który w drugiej połowie zdominował Fambud. Minuty ubiegały i zawodnicy Fambudu
nadal nie mogli wyrównać. Na 2 minuty przed końcem bramkę na 3:1 zdobył Tomasz
Harwas. Wtedy było już wiadomo że to TKKF zostanie mistrzem 1 ligi. I tak się stało do
końca spotkania wyniki się nie zmienił. TKKF okazał się w najważniejszym spotkaniu
lepszą drużyną od Fambudu – drużyny która chyba więcej miała pretensji do sędziów
spotkania niż do siebie. Zasłużone zwycięstwo TKKF w spotkaniu jak i w całej lidze.