Półfinał Mistrzostwach Wielkopolski Młodziczek dla siatkarek UKS

Półfinał Mistrzostwach Wielkopolski Młodziczek dla siatkarek
UKS ,,OLIMP” Września
Uczennice klasy II s i I s reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy ,,OLIMP” działający przy
Gimnazjum nr 2 we Wrześni, po rozegraniu trzech turniejów ćwierćfinałowych zapewniły sobie
udział w półfinałach Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek organizowanych przez Wielkopolski
Związek Piłki Siatkowej w Poznaniu . W pierwszym turnieju siatkarki Olimpu przegrały 1:2 z
Czwórką Piła i 0:2 z PTPS Piła. W drugim turnieju zrewanżowały się Czwórce Piła wygrywając 2:1
i przegrały 0:2 z UKS ZSMS Poznań. W ostatnim trzecim turnieju , którego Olimp był gospodarzem
w pierwszym meczu nasze siatkarki uległy 1:2 PTPS Pile. Pierwszy set drugiego meczu z UKS ZSMS
Poznań przegrany 18:25 przez wrześnianki. Drugi set podopieczne Przemysława Motyla rozpoczęły
od wysokiego prowadzenia , którego nie oddały do końca wygrywając zdecydowanie 25:15 . Trzeci
set bardzo wyrównany przegrały siatkarki Olimpu 14:16 i cały mecz 1:2. Wygrany drugi set
zapewnił naszemu zespołowi awans do grona zespołów walczących o miejsca 1-12. W grupie
półfinałowej UKS OLIMP Września rywalizować będzie z Siatkarzem Jarocin, UKS Środa Wlkp. i UKS
Murowana Goślina. Życzymy powodzenia i awansu do finału siatkarkom Olimpu.
Zespół młodziczek UKS ,,Olimp” Września: Wiktoria Jagodzińska, Martyna Dutkiewicz,