katalog na aukcję
katalog na aukcję
Zestawienie obiektów na aukcję charytatywną 5.11.2010 r. na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie Cena wywoławcza L.P. Autor Tytuł/ Technika/Wymiary I Stanisława Dobrzeniecka -Żyłkowska „MALUŚKI” pastel/karton, 22 x 15 cm 100,- II Maria Adamus-Biskupska akryl/deska, 25 x 34 cm 200,- III Andrzej Maciejewski „PROROK” technika własna, 21 x 26 cm 150,- IV Jerzy Tawłowicz foto/odbitka autorska, 29 x 39 cm 100,- V Rafał Stępniak „Tańczące drzewa” pastel olejny, 33 x 42 cm 200,- VI Agnieszka Opala „Przyjaciel mojej córeczki” olej/płótno, 33 x 27 cm 200,- VII Ryszard Patzer akryl/płótno, 60 x 80 cm 300,- PLN VIII Barbara Frankiewicz „Impresja B” olej/płótno, 35 x 40 cm 300,- IX Robert Hübner linoryt III/CX, 23,5 x 16,5 cm 150,- X Piotr Butkiewicz „Rzeka” olej/płótno, 40 x 60 cm 300,- XI Leszek Czajka BEZ TYTUŁU gwarz/papier, 50 x 70 cm 200,- XII Jerzy Tawłowicz foto/odbitka autorska, 29 x 39 cm 100,- XIII Andrzej Maciejewski „Adam i Ewa” technika mieszana, 47 x 45 cm 150,- XIV Przemko Stachowski „Notatka” olej, 50 x 70 cm 300,- XV Benedykt Kroplewski uławy po wykopkach” olej, 22 x 37 cm 150,- XVI Kiejstut Bereźnicki „Studium w stylu włoskim” serigrafia, 22 x 15 cm 100,- XVII Marian Danielewicz „Notatki z pejzażu” olej/płótno, 15 x 34 cm 250,- XVIII Izabela Kita tryptyk/pastel, 3 x (24 x 21 cm) 300,- XIX Jerzy Tawłowicz foto/odbitka autorska, 29 x 39 cm 100,- XX Rafał Stępniak „Jest taki dzień” serigrafia VI/X, 15 x 21 cm 100,- XXI Artur Kardamasz „Róże”, akryl, 33 x 25 cm 200,- XXII Andrzej Maciejewski „Kot zimowy” technika własna, 21 x 26 cm 150,- XXIII Zbigniew Chrostek z cyklu Kontrapunkt akryl/płótno, 40 x 60 cm 300,-