katalog na aukcję

katalog na aukcję
Zestawienie obiektów
na aukcję charytatywną 5.11.2010 r.
na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum
dla Dzieci w Rzeszowie
Cena wywoławcza
L.P.
Autor
Tytuł/ Technika/Wymiary
I
Stanisława
Dobrzeniecka
-Żyłkowska
„MALUŚKI”
pastel/karton, 22 x 15 cm
100,-
II
Maria
Adamus-Biskupska
akryl/deska, 25 x 34 cm
200,-
III
Andrzej Maciejewski
„PROROK”
technika własna, 21 x 26 cm
150,-
IV
Jerzy Tawłowicz
foto/odbitka autorska, 29 x 39 cm
100,-
V
Rafał Stępniak
„Tańczące drzewa”
pastel olejny, 33 x 42 cm
200,-
VI
Agnieszka Opala
„Przyjaciel mojej córeczki”
olej/płótno, 33 x 27 cm
200,-
VII
Ryszard Patzer
akryl/płótno, 60 x 80 cm
300,-
PLN
VIII
Barbara Frankiewicz
„Impresja B”
olej/płótno, 35 x 40 cm
300,-
IX
Robert Hübner
linoryt III/CX, 23,5 x 16,5 cm
150,-
X
Piotr Butkiewicz
„Rzeka”
olej/płótno, 40 x 60 cm
300,-
XI
Leszek Czajka
BEZ TYTUŁU
gwarz/papier, 50 x 70 cm
200,-
XII
Jerzy Tawłowicz
100,-
XIII
Andrzej Maciejewski
„Adam i Ewa”
technika mieszana, 47 x 45 cm
150,-
XIV
Przemko Stachowski
„Notatka”
olej, 50 x 70 cm
300,-
XV
Benedykt Kroplewski
uławy po wykopkach”
olej, 22 x 37 cm
150,-
XVI
Kiejstut Bereźnicki
„Studium w stylu włoskim”
serigrafia, 22 x 15 cm
100,-
XVII
Marian Danielewicz
„Notatki z pejzażu”
olej/płótno, 15 x 34 cm
250,-
XVIII
Izabela Kita
tryptyk/pastel, 3 x (24 x 21 cm)
300,-
XIX
Jerzy Tawłowicz
100,-
XX
Rafał Stępniak
„Jest taki dzień”
serigrafia VI/X, 15 x 21 cm
100,-
XXI
Artur Kardamasz
„Róże”,
akryl, 33 x 25 cm
200,-
XXII
Andrzej Maciejewski
„Kot zimowy”
technika własna, 21 x 26 cm
150,-
XXIII
Zbigniew Chrostek
z cyklu Kontrapunkt
akryl/płótno, 40 x 60 cm
300,-