WWW.LIGOWIEC.PL

ZAGRAJĄ W NAJBLIśSZYM TYGODNIU – HALA NARBUTTA 14
W dniach 30 października – 2 listopada będzie przerwa w rozgrywkach w związku ze Świętem Zmarłych
20:15
VII tydzień – 6 listopada 2006 roku (poniedziałek)
FC KOŁO ZAMACHOWE
VII tydzień – 7 listopada 2006 roku (wtorek)
SARANTIS
VII tydzień – 9 listopada 2006 roku (czwartek)
Gospodarze
Goście
IST
SENSOWNE SYSTEMY
AUTO PLAZA
TVN
VIII tydzień – 13 listopada 2006 roku (poniedziałek)
POLCAR
VIII tydzień – 14 listopada 2006 roku (wtorek)
SARANTIS
VIII tydzień – 16 listopada 2006 roku (czwartek)
0-604-21-68-35 (ADAM GRZYMSKI)
Poza Ligowcem Mistrzów w sezonie Zima 2007 zapraszamy do rozgrywek hakowych, weekendowych !!!
Stowarzyszenie „Ligowiec”, dzałąjące od 1998 roku, zaprasza do gry w halowych rozgrywkach ULPNH Zima
2007. Mając na uwadze zróŜnicowane moŜliwości finansowe naszych Klientów, przygotowaliśmy dwie oferty :
TOYOTA MOTOR POLAND – STUDIO K7 17:2
Zwycięstwo Toyoty Motor Poland nad Studiem K7 przyszło im wyjątkowo łatwo. Wynik 17:2 bardziej przypomina zmagania
hokejarzy (a i do krykieta blisko!) niŜ mecz piłki noŜnej, nawet tej halowej. Zdecydowanie najlepiej prezentował się na parkiecie
tego wieczoru Michał Nartowski, który był autorem sześciu bramek i sześciu asyst. Na wyróŜnienie zasługuje teŜ występ
Dominiaka, który strzelił cztery gole, ale był równieŜ bardzo aktywny w trakcie całego meczu. Tradycyjnie juŜ Michała
Nartowskiego wspierał Krzysztof Zbyrasz. Być moŜe Nartowski ze Zbyraszem stanowią obecnie najlepszy duet napastników w
Ligowcu. Forma znakomita, a najlepsi obrońcy mają problemy, aby ich zatrzymać. Co powiedzieć o grze Studia K7? Chyba im
mniej, tym lepiej dla nich. Oby jak najszybciej otrząsnęli się z tej klęski.
AJAX – DESPERADO 4:8
Ajax przespał pierwsza połowę. Desperado wyraźnie zaskoczyło faworyzowaną druŜynę Ajaxu. Grali szybko, dokładnie i przede
wszystkim skutecznie. W efekcie prowadzili całkowicie zasłuŜenie aŜ 4:0 do przerwy. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się
Paweł Kumór w 4. minucie. Na 2:0 podwyŜszył Jacek Kudła w 8. minucie. 120 sekund później Wojtek Krajewski umieszcza piłkę
w siatce Panka po raz trzeci. W 16. minucie Ajax po raz czwarty pogrąŜa Tomasz Kulbacki. Niespodzianka 4:0 dla Desperado.
Zmaganiom piłkarzy towarzyszyły duŜe emocje, ale skutecznie studzili je sędziowie. W przerwie piłkarze Ajaxu obiecali sobie
walkę o zwycięstwo i po przerwie wreszcie Ajax zaczął strzelać. Ich szaleńcze ataki przyniosły skutek. W drugiej części obie
druŜyny strzelili sobie jednak po cztery gole, przez co Desperado zdołało zachować bardzo cenne zwycięstwo nad Ajaxem 8:4.
Walka o zwycięstwo w siedmiozespołowej Lidze Profesjonalistów będzie zatem niezwykle zacięta. Dla Ajaxu oczywiście nie
wszystko jeszcze stracone. Muszą cięŜko pracować, aby odrobić stracone punkty. Desperado wyrasta na jednego z faworytów do
zwycięstwa w Lidze Profi.
SARANITS – SENSOWNE SYSTEMY 6:0
Łatwe i całkowicie zasłuŜone zwycięstwo odniosła druŜyna Sarantis. Wygrała z Sensownymi Systemami 6:0. Niestety Sensowne
Systemy niewiele ciekawego pokazały w tym spotkaniu. Być moŜe pora pomyśleć o dobrym trenerze, regularnych treningach,
wzmocnieniach kadrowych i przemyślanej taktyce. JuŜ parę prostych wskazówek taktycznych dałoby więcej satysfakcji z gry
piłkarzom Sensowych Systemów, którzy mają w sobie, co widać, potencjał do grania w piłkę noŜną. Sarantis zagrał na tyle, ile
musiał, Ŝeby wygrać 6:0. I wygrał.
MUNIAK I SYNOWIE – SECURITAS 4:5
Muniak i Synowie rozegrali bardzo zacięty mecz z Securitasem. Do samego końca trwała pasjonująca walka o zwycięstwo. Do
przerwy oba zespoły remisowały 1:1. Po przerwie był cios za cios, uderzenie za uderzenie i gola za gol. Ostatecznie to Securitas
okazał się być lepszym o jedną bramkę. Wygrali 5:4, w czym duŜa zasługa Skowronka, który strzelił hat-tricka. Dwa gole dołoŜył
jego kolega z zespołu Budziński. Dla Muniaka dwie bramki strzelił Stanisław Grobarczyk, a po jednej Marek Wróbel i Mateusz
Wnuk.
INFOVIDE – KOŁO ZAMACHOWE 12:4
Drugie z rzędu zwycięstwo odniosła druŜyna Infovide. Tym razem pokonali Koło Zamachowe aŜ 12:4. Od początku meczu mieli
przewagę i z duŜo łatwością dostawali się pod bramkę Koła. W efekcie bez problemu do przerwy prowadzili 7:1. Po przerwie
dokończyli swoje dzieło i strzelili jeszcze pięć goli. Koło Zamachowe w drugiej części straciło koncepcję do gry. Zostało
zdeklasowane przez Infovide. Do końca zachowali jednak optymizm i nie poddali się mimo oczywistych oznak klęski. W końcu
chodzi o dobrą zabawę.
PILOT – TVN 1:13
TVN gromi Pilota! Łatwość z jaką wygrało TVN kaŜe traktować ten zespół jako jednego z głównych pretendentów do tytułu
mistrza w Lidze Profi. Tylko przez moment, gdy przy stanie 2:0 dla TVN Pilot skompletował swój skład, mecz był wyrównany. Od
0:4 Pilot stracił animusz do gry. Praktycznie nie stosował obrony. Efektem były kolejne gole dla TVN-u. Najwięcej, bo cztery
uzbierał Wojtek Kromka. Dobry mecz rozegrał równieŜ Mateusz śydkiewicz i Grześ Bieliński. Obaj strzelili po hat-tricku. TVN
wygrało aŜ 13:1!
IST – PENTACOMP 8:4
Początek meczu przebiegał pod dyktando IST. Prowadzili pewnie 3:0 w 9.minucie i wydawać by się mogło, Ŝe wysokie
zwycięstwo przyjdzie im łatwo. Nic bardziej mylnego. Widać, Ŝe Pentacomp robi postępy w swojej grze. Strzelili gola
kontaktowego, a w drugiej połowie w końcówce toczył się juŜ wyrównany bój. W 37. minucie było juŜ tylko 7:4 dla IST.
Ostatecznie IST okazało się lepsze, ale wynik nie odzwierciedla wyrównanego przebiegu meczu.
ROOSTERS – TLSPL 1:5
W meczu dwóch równorzędnych zespołu TLSPL okazał się lepszy od Roosters. Początek meczu ze strony Roosters przebiegał pod
znakiem... kompletowania składu. Gdy juŜ byli w komplecie na tablicy wyników widniał wynik 2:0 dla TLSPL. W 15. minucie Karol
Pazura strzelił na 2:1, ale tuŜ przed przerwą swojego trzeciego gola w meczu uzyskał Piotr Kosieradzki. W drugiej połowie
Roosters atakował z wielką pasją, ale z marną skutecznością. Cztery razy piłka trafiła w słupek. W ilości strzałów w kierunku
bramki juŜ trudniej spamiętać te przestrzelone. Jeśli dodać do tego wysoką formę bramkarza TLSPL Arkadiusza Kaczmarczyka, to
mamy wyjaśnienie dlaczego Roosters juŜ więcej goli nie strzelił. TLSPL dwa razy wyszedł z kontrami i wygrał 5:1. Roosters
powinien popracować nad skutecznością, a TLSPL cieszy się z waŜnych trzech punktów zdobytych na Roosters.
SMYK – POLCAR 5:4
Mecz Smyka z Polcarem miał dramatyczny przebieg. Do przerwy Polcar pewnie wygrywał 3:0. Dwie bramki strzelił Grzegorz
Kowalski a jedną jego brat Tomek Kowalski. Po zmianie stron Smyk załoŜył zielone znaczniki i... po w 32. minucie wyrównał! Było
3:3. Potem jednak Polcar strzelił czwartą bramkę. Ale końcówka naleŜała do Smyka. Zdołali strzelić dwa gole i wygrać cały mecz
5:4. NiemoŜliwe stało się realne. To tylko pokazuje, Ŝe w piłce noŜnej nie ma straconych sytuacji. Trzeba walczyć do końca. Smyk
daje wspaniały sportowy przykład sportowej rywalizacji.
COPERNICUS – AZS WIT 3:4
AZS WIT wygrywa z Copernicusem 4:3, po dobrym i emocjonującym spotkaniu. Do przerwy AZS WIT prowadził 1:0 po golu
Artura Kmiołka z podania Jaromira Kostrzewy. Zaraz po przerwie wyrównał Tomasz Figurski po asyście występującego w barwach
Copernicusa Douglasa Aquilara. W 30. minucie AZS WIT prowadził jednak z powrotem 4:2. Na 60 sekund przed końcem
Copernicus strzela jeszcze bramkę na 3:4, ale zabrakło im juŜ czasu na uzyskanie bramki remisowej. AZS WIT odniósł mimo
wszystko zasłuŜone zwycięstwo. Był w przekroju całego meczu druŜyną lepszą.
(Goście)
bramkarze/goalkeepers: Gospodarze – Sitkiewicz 6 ptk (33-0-0), Goście – Kaczmarczyk 10 ptk (5-5-0-0)
faule/fouls: Gospodarze – 4 Goście – 9
czerwona kartka/red card: Kmiołek (AZS WIT)
ławka kar/sin bin: Gospodarze – 0, Goście – 0
najlepszy zaw./best player: Aquilar (Gosp.), Kostrzewa
(Goście)
bramkarze/goalkeepers: Gospodarze – Kulka 6 ptk (3-3-00), Goście – Kostrzewa 8 ptk (4-4-0-0)
INFOVIDE – KOŁO ZAMACHOWE (7:1) 12:4
bramki/goals: Wieczorkiewicz 5, Ossowski 3, Stachowiak 2,
Fąfara, Woźniak (Infovide), Solarz 3, śurawski (Koło
Zamachowe)
asysty/asyst: Wieczorkiewicz 4, Stachowiak 3, Ossowski 2
(Infovide), Skonieczny 2, Rogacki (Koło Zamachowe)
faule/fouls: Gospodarze – 3 Goście - 6
najlepszy zaw./best player: Wieczorkiewicz (Gosp.),
Solarz (Goście)
bramkarze/goalkeepers: Gospodarze – Prencl 6 ptk (3-30-0), Goście – Jarociński 3 ptk (3-0-0-0)
IST – PENTACOMP (5:1) 8:4
bramki/goals: Herbeć 2, Stankiewicz 2, Jasiński 2, Hellich,
Rothe (IST), Straczyński 2, Jabłoński, Szymański (Pentacomp)
asysty/asyst: Hellich 3, Trepczyński 2, Herbeć (Pentacomp),