Harmonogram jazdy autobusu szkolnego dowożącego uczniów
Transkrypt
Harmonogram jazdy autobusu szkolnego dowożącego uczniów
Harmonogram jazdy autobusu szkolnego dowożącego uczniów do Zespołu Szkół w Zegrzu Rok szkolny 2012/2013 Dowóz od poniedziałku do piątku Gimnazjum w Zegrzu Kurs poranny Lp. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Miejscowość wyznaczony przystanek wsiadania uczniów Stasi Las „Sklep Delikatesy” Stasi Las, ul. Główna, (przystanek komunikacji lokalnej) róg ul. Słonecznej. Ludwinowo Zegrzyńskie, ul. Radziwiłłów, ( przystanek komunikacji lokalnej) Borowa Góra ul. Nasielska (przystanek zadaszony) Stasi Las, u. Długa obok skrzyżowania z ulicą Nasielską (Borowa Góra) Stasi Las ul. Długa 2a po przeciwnej stronie ) (przystanku zadaszonego – droga żwirowa) Godzina przyjazdu 6.40 6.43 6.45 6.48 6.50 6.53 7. Jadwisin, „pod Wiaduktem” 6.55 8. Borowa Góra „Sklep Rybny” 6.57 9. Borowa Góra ul. Poprzeczna – lewa strona ulicy 7.01 10. Dosin „Sołtys” (przystanek zadaszony) 7.04 11. Dosin „numer posesji 10” 7.08 12. Skubianka ul Piękna – przed zakrętem na Skubiankę 7.12 13. Zegrze Południowe (parking PKP) 7.16 14. Zegrze parking szkolny 7.20 Odwóz od poniedziałku do piątku Gimnazjum w Zegrzu I kurs - godz. 14.30 Lp. Miejscowość wyznaczony przystanek wysiadania uczniów Godzina odjazdu 1. Szkoła Zegrze (parking szklony) 14.30 2. Zegrze Południowe (plac PKP) 14.35 3. Skubianka ul. Piękna – za zakrętem na Dosin 14.38 4. Dosin „numer posesji 10 ” 14.41 5. Dosin „Sołtys” (po przeciwnej stronie zadaszonego przystanku) 14.43 6. Borowa Góra ul. Poprzeczna – prawa strona ulicy 14.45 7. Borowa Góra „ przy Kładce” 14.48 8. Stasi Las „Sklep Delikatesy” 14.52 9. Stasi Las, ul. Główna , (przystanek komunikacji lokalnej) róg ul. Słonecznej. 14.55 10. Ludwinowo Zegrzyńskie, ul. Radziwiłłów, (przystanek komunikacji lokalnej) 14.58 11. Borowa Góra ul. Nasielska (przystanek zadaszony) 15.02 13. Stasi Las, ul. Długa obok skrzyżowania z ulicą Nasielską (Borowa Góra) Stasi Las ul. Długa 2a (po przeciwnej stronie zadaszonego przystanku) 14. Szkoła Jadwisin ( parking szkolny) 12. 15.05 15.08 15.15 Odwóz od poniedziałku do piątku Gimnazjum w Zegrzu II kurs, godz. 15.45 Lp. Miejscowość wyznaczony przystanek wysiadania uczniów Godzina odjazdu 1. Szkoła Zegrze (parking szklony) 15.45 2. Zegrze Południowe (parking PKP) 15.50 3. Skubianka ul. Piękna – za zakrętem na Dosin 15.55 4. Dosin „numer posesji 10 ” 15.58 5. Dosin „Sołtys” (po przeciwnej stronie zadaszonego przystanku) 16.00 6. Borowa Góra ul. Poprzeczna – prawa strona ulicy 16.03 7. Borowa Góra „ przy Kładce” 16.06 8. Jadwisin „Wiadukt” 16.08 9. Stasi Las „Sklep Delikatesy” 16.10 10. 11. Stasi Las, ul. Główna, (przystanek komunikacji lokalnej) róg ul. Słonecznej. Ludwinowo Zegrzyńskie, ul. Radziwiłłów, ( przystanek komunikacji lokalnej) 16.12 16.15 12. Borowa Góra ul. Nasielska (przystanek zadaszony) 16.17 13. Stasi Las, ul. Długa obok skrzyżowania z ulicą Nasielską (Borowa Góra) 16.20 14. Stasi Las ul. Długa 2a ( po przeciwnej stronie zadaszonego przystanku 16.23 15. Szkoła Jadwisin ( parking szkolny) 16.30