Lekcja pokory

Autor: artek
02.11.2010.
Rozpoczynaj?c od zwyci?stwa w pierwszej kolejce PLF, tak?e w niedziele liczyli?my na komplet punktów.
Niestety zostali?my do?? brutalnie sprowadzeni na ziemi?, a rywal pokaza? nam, ?e rywalizacja o punkty
b?dzie niezwykle zaci?ta.
Do meczu przyst?powali?my w mocno os?abionym zestawieniu. Nie t?umaczy to jednak naszej bardzo
s?abej tego dnia dyspozycji. Mecz sprawia? wra?enie szybkiego i wyrównanego, zarówno rywal jak i my
atakowali?my, lecz to zespo? z Uszwi otworzy? wynik spotkania. Po stracie pi?ki na w?asnej po?owie nie
byli?my w stanie zapobiec utracie bramki, która pad?a bo bardzo szybkiej wymianie mi?dzy atakuj?cymi
Oknodrewalu. Jeszcze na dobre nie otrz?sn?li?my si? po stracie gola, a rywal
„wypunktowa?” nas po raz drugi. Tym razem obro?cy uruchomili napastnika d?ugim
podaniem, ten wymanewrowa? obro?c? i nie da? szans Cinkowi. Mo?na by rzec, ?e zem?ci?y si? nasze
niewykorzystane okazje, których do przerwy mieli?my sporo, a które by?y przez nas seryjnie
marnowane. Na kilka minut przed ko?cem na uderzenie z dystansu zdecydowa? si? Mati, a pi?ka po
delikatnym rykoszecie od obro?cy zmyli?a bramkarza i zatrzepota?a w siatce. Do przerwy wynik brzmia?
wi?c 2:1. Drug? ods?on? nadal cechowa?y akcje obu zespo?ów. Do remisu uda?o nam si? doprowadzi?
na 12 minut przed ko?cem. Indywidualn? akcj? silnym strza?em w d?ugi róg zako?czy? ?ukasz. Wtedy
wydawa?o si? nam, ?e „s? ju? nasi”. Niestety w nasze szeregi wkrad?o si? rozlu?nienie,
zw?aszcza taktyczne. Zamiast spokojnie da? si? „wyszumie?” przeciwnikom i wyczekiwa?
na okazje do kontry, po raz kolejny odpuszczali?my krycie zbytnio anga?uj?c si? w ataki. Nasze b??dy
rywal wykorzysta? bezlito?nie aplikuj?c nam dwie bramki i nie pozostawiaj?c z?udze? co do tego, komu
nale?y si? zwyci?stwo.
Pope?nili?my tego dnia mnóstwo indywidualnych b??dów, zarówno pod
nasz? bramk?, jak i bramk? rywali. Nieskuteczno?? cechowa?a nasze ataki oraz gr? w obronie. Niestety
cecha ta powoli staje si? nasz? zmor?. Je?li nadal nie b?dziemy potrafili trafia? do siatki w tak
oczywistych sytuacjach pró?no b?dzie czeka? na punkty w kolejnych meczach.
Utworzono 9 March, 2017, 00:53