SZKOŁA POLICJI W SŁUPSKU
Wygenerowano: Czwartek, 2 marca 2017, 23:26
POLICYJNI BIEGACZE W BERLINIE
Reprezentanci naszej szkoły wystartowali w stolicy Niemiec podczas 31 edycji
Półmaratonu Berlińskiego. Na linii startu stanęło ponad 25 tysięcy biegaczy. Wśród Polaków najlepsze czasy
osiągnęli nasi reprezentanci.
Reprezentanci naszej szkoły wystartowali w stolicy Niemiec podczas 31 edycji Półmaratonu Berlińskiego. Na linii startu
stanęło ponad 25 tysięcy biegaczy. Wśród Polaków najlepsze czasy osiągnęli nasi reprezentanci.
Bieg odbywał się w trudnych warunkach gdyż słoneczna aura sprawiła, e na rasie biegu temperatura miejscami osiągała 30
stopni Celsjusza. Pewną rekompensatą był natomiast profil trasy, który praktycznie nie zawierał żadnych podbiegów.
Rywalizacja o podium już tradycyjnie odbyła się wśród zawodników z Afryki. Pierwsze miejsce wywalczył Geoffrey Kipsang z
Kenii (1 godz. 38 sek.) a wśród pań triumfowała jego rodaczka Valentine Kipketer. Najlepszym z Polaków okazał się Paweł
Piotraschke ze słupskiej Szkoły Policji.
Na dystansie Półmaratonu Berlińskiego (21,097 km) nasi reprezentanci uzyskali następujące wyniki: