Łukasz Mogilewski. Nie mniej emocji wzbudziły Mistrzostwa Straży
Granicznej w Plażowej Piłce Siatkowej – Karwia 2015. W zawodach pod
Nasza drużyna w składzie: sierż. SG Paweł Glinka, plut. SG Agata Hirniak,
kpr. SG Adrian Krusiński zdobyła 3 miejsce. Dwa pierwsze należały
Dodatkowo nasza reprezentantka została wybrana najlepszą
zawodniczką turnieju. Nagrody i puchary w imieniu Komendanta
Głównego Straży Granicznej wręczył zwycięzcom kontradmirał SG Piotr
Stocki, komendant Morskiego Oddziału SG.
Na podium stanęli funkcjonariusze Warmińsko- Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w rozegranych
zawodach koszykówki i siatkówki plażowej.
Początek czerwca obfituje w sukcesy sportowe funkcjonariuszy Warmińsko- Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.
13 czerwca w Kętrzynie odbył się już po raz piąty Turniej Koszykówki Ulicznej Służb Mundurowych. Po bardzo zaciętej
rywalizacji wicemistrzem została drużyna W- MOSG w składzie: chor. SG Piotr Ślużyński, sierż. sztab. SG Łukasz
Brożek, kpr. SG Patryk Dudek, kpr. SG Łukasz Mogilewski.
Nie mniej emocji wzbudziły Mistrzostwa Straży Granicznej w Plażowej Piłce Siatkowej – Karwia 2015. W zawodach
pod patronatem Komendanta Głównego Straży Granicznej uczestniczyło 10 drużyn reprezentujących oddziały i
ośrodki szkolenia Straży Granicznej. Nasza drużyna w składzie: sierż. SG Paweł Glinka, plut. SG Agata Hirniak, kpr.
SG Adrian Krusiński zdobyła 3 miejsce. Dwa pierwsze należały kolejno do Podlaskiego i Morskiego Oddziału Straży
Granicznej. Dodatkowo nasza reprezentantka została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.
Nagrody i puchary w imieniu Komendanta Głównego Straży Granicznej wręczył zwycięzcom kontradmirał SG Piotr