24 medale, Wenecja, Roma, Sperlonga,Terracina i - Tkd

24 medale, Wenecja, Roma, Sperlonga,Terracina i Słońce - 3rd Open
Tournament ASI 2011!
Autor: Łukasz Stawarz
18.05.2011.
W znakomitych nastojach do kraju wróciła 28 osobowa ekipa naszego klubu z wyprawy na półwysep
Apeniński. Wizyty w Wenecji, Rzymie i Sperlondze nie przeszkodziły legnickim zawodnikom w bardzo
udanym starcie w III Otwartych Mistrzostwach Italian Sport Alleance w Taekwon-do. Legniczanie w
gronie 300 zawodników rywalizujących w trzech kategoriach wiekowych wywalczyli łącznie aż 24 medale i
wspólnie z reprezentacją WSKT Wrocław zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Rzym.
Kto nie był to naprawdę ma czego żałować. Wszystkie dotychczasowe wyjazd na zawody i obozy
dostarczały ich uczestnikom niezapomnianych wrażeń sportowych i również turystycznych. Tym razem
jednak cały wyjazd okazał się ......? Jakiego słowa w tym miejscu użyć? Był po prostu "Incredibilmente
perfetto"!!! Pogoda jak na zamówienie. Wenecja, Rzym w dzień i nocą. Plaża i Morze Tyrreńskie w
Terracinie oraz plaża i Morze Adriatyckie w Lido Wenecja. Świetny hotel z basenem. Bardzo udany start w
zawodach. Fantastyczne towarzystwo w komfortowym autokarze z super "driverami" firmy Zawisza i z
Panią Małgorzatą Paszkiewicz dla której Włochy to druga ojczyzna. Do tego włoska kuchnia w wolnych
chwilach i co najważniejsze ze względu na małe restrykcje wagowe od początku dostępna dla wszystkich.
Szkoda tylko, że to już historia. Na pocieszenie pozostaje kalendarz startów na najbliższą "pięciolatkę".
Wyjazd w tak daleką podróż okazałej reprezentacji LKT Legnica był możliwy między innymi dzięki
nagrodzie z Urzędu Marszałkowskiego za ubiegłoroczne wyniki w sporcie młodzieżowym. Na szczególne