drukuj do pdf

Transkrypt

drukuj do pdf
Spektrometr NIRCheckMaster
Jest to system badania bliską podczerwienią, do szybkiej analizy tożsamości, oraz badania jakości i ilości szwajcarskiej firmy Büchi Labortechnik AG.
Aparat NIR CHECKMASTER stanowi kompleksowe urządzenie do analizy on-line tabletek pod względem ich składu chemicznego oraz parametrów fizycznych.
Aparaty NIR z naszej oferty wykorzystują interferometr polaryzacyjny, nie wrażliwy na wstrząsy, wibracje oraz nie wymagający okresowych kalibracji. Nasze
aparaty nie wymagają również stosowania środków osuszających, jako referencję wykorzystujemy światło lasera.
Dzięki odporności na drgania możliwa jest utworzenie na bazie naszego urządzenia mobilnego punktu pomiarowego, stosowanego zarówno w laboratorium jak
i magazynie. Możliwość wykorzystywania zewnętrznego serwera danych i dostępu do nich z innego stanowiska znacznie ułatwia stosowanie aparatu w
magazynie. Kalibracje i ich aktualizacje wykonywane są na 2 stanowisku, bez konieczności pobytu w magazynie lub transportowania sprzętu do laboratorium.
Raporty z wykonanych pomiarów są również dostępne z tego stanowiska natychmiast po zakończeniu pomiaru.
Te rozwiązania w połączeniu z unikalnym modułem podwójnej lampy zapewnią tanią i bezawaryjną pracę urządzenia przez długi okres czasu.
System NIRCheckmaster zaprojektowany został w do szybkiej i automatycznej analizy parametrów tabletek w strategii on-line.
Przemysł farmaceutyczny
Badanie gotowego produktu
Badanie tabletek
Szczegółowe parametry techniczne zawarte są w ulotce PDF lub dostępne u naszych przedstawicieli handlowych
Producent:
Büchi
Link do pliku źródłowego
DONSERV
ul. Spisaka 31, 02-495 Warszawa
tel.: 22 863 19 30, fax: 22 863 19 33
[email protected], www.donserv.pl

Podobne dokumenty

Wyparka rotacyjna Rotavapor RII

Wyparka rotacyjna Rotavapor RII DONSERV ul. Spisaka 31, 02-495 Warszawa

Bardziej szczegółowo