Ścinawa Polska – Cmentarz Ofiar Katynia Godzina odjazdu Przystanki
Transkrypt
Ścinawa Polska – Cmentarz Ofiar Katynia Godzina odjazdu Przystanki
LINIA NR 1 Osiedle Sobieskiego – Cmentarz Zwierzyniecka- Ścinawa Polska – Cmentarz Ofiar Katynia Godzina odjazdu Przystanki 08:40 10:00 11:20 12:40 14:00 15:20 16:40 18:00 ul. Paderewskiego (parking) 08:45 10:05 11:25 12:45 14:05 15:25 16:45 18:05 ul. Iwaszkiewicza (szkoła) 08:55 10:15 11:35 12:55 14:15 15:35 16:55 18:15 Pl. Zamkowy 08:58 10:18 11:38 12:58 14:18 15:38 16:58 18:18 Dw. Autobusowy 09:05 10:25 11:45 13:05 14:25 15:45 17:05 18:25 ul. Zwierzyniecka (cmentarz) 09:12 10:32 11:52 13:12 14:32 15:52 17:12 18:32 Ścinawa Polska 09:15 10:35 11:55 13:15 14:35 15:55 17:15 18:35 Ścinawa skrzyżowanie 09:25 10:45 12:05 13:25 14:45 16:05 17:25 18:45 ul. Ofiar Katynia (cmentarz) 09:30 10:50 12:10 13:30 14:50 16:10 17:30 18:50 Dw. Autobusowy 09:33 10:53 12:13 13:33 14:53 16:13 17:33 18:53 Pl. Zamkowy 09:40 11:00 12:20 13:40 15:00 16:20 17:40 19:00 ul. Wiejska 09:45 11:05 12:25 13:45 15:05 16:25 17:45 19:05 ul. Paderewskiego (parking) LINIA NR 2 Osiedle Sobieskiego – Cmentarz Ofiar Katynia – Ścinawa Polska – Cmentarz Zwierzyniecka Godzina odjazdu Przystanki 09:10 10:30 11:50 13:10 14:30 15:50 17:10 ul. Paderewskiego (parking) 09:15 10:35 11:55 13:15 14:35 15:55 17:15 ul. Iwaszkiewicza (szkoła) 09:25 10:45 12:05 13:25 14:45 16:05 17:25 Pl. Zamkowy 09:28 10:48 12:08 13:28 14:48 16:08 17:28 Dw. Autobusowy 09:30 10:50 12:10 13:30 14:50 16:10 17:30 Rynek 09:32 10:52 12:12 13:32 14:52 16:12 17:32 ul. 1-go Maja 09:33 10:53 12:13 13:33 14:53 16:13 17:33 ul. 1-go Maja (basen) 09:35 10:55 12:15 13:35 14:55 16:15 17:35 Dw Kolejowy 09:40 11:00 12:20 13:40 15:00 16:20 17:40 ul. Ofiar Katynia (cmentarz) 09:50 11:10 12:30 13:50 15:10 16:30 17:50 Ścinawa skrzyżowanie 09:55 11:15 12:35 13:55 15:15 16:35 17:55 Ścinawa Polska 10:00 11:20 12:40 14:00 15:20 16:40 18:00 ul. Zwierzyniecka (cmentarz) 10:05 11:25 12:45 14:05 15:25 16:45 18:05 Dw. Autobusowy 10:06 11:26 12:46 14:06 15:26 16:46 18:06 Pl. Zamkowy 10:13 11:33 12:53 14:13 15:33 16:53 18:13 ul. Wiejska 10:15 11:35 12:55 14:15 15:35 16:55 18:15 ul. Paderewskiego ( parking ) Kursy oznaczone nie obowiązują w dniach 31.10. oraz 2.11.2014r LINIA NR 3 Opolska – Cmentarz Ofiar Katynia – Ścianawa Polska - Cmentarz Zwierzyniecka Godzina odjazdu Przystanki 09:00 10:20 11:40 13:00 14:20 15:40 17:00 ul. Opolska (PKS) 09:02 10:22 11:42 13:02 14:22 15:42 17:02 ul. Opolska ( złom ) 09:05 10:25 11:45 13:05 14:25 15:45 17:05 ul. Polna 09:10 10:30 11:50 13:10 14:30 15:50 17:10 Dw. Kolejowy 09:15 10:35 11:55 13:15 14:35 15:55 17:15 ul. Ofiar Katynia (cmentarz) 09:25 10:45 12:05 13:25 14:45 16:05 17:25 Ścinawa skrzyżowanie 09:30 10:50 12:10 13:30 14:50 16:10 17:30 Ścinawa Polska 09:40 11:00 12:20 13:40 15:00 16:20 17:40 ul. Zwierzyniecka (cmentarz) 09:45 11:05 12:25 13:45 15:05 16:25 17:45 Dw. Autobusowy 09:47 11:07 12:27 13:47 15:07 16:27 17:47 Rynek 09:49 11:09 12:29 13:49 15:09 16:29 17:49 ul. 1-go Maja 09:50 11:10 12:30 13:50 15:10 16:30 17:50 ul. 1-go Maja (basen) 09:52 11:12 12:32 13:52 15:12 16:32 17:52 Dw. Kolejowy 09:55 11:15 12:35 13:55 15:15 16:35 17:55 ul. Opolska 09:57 11:17 12:37 13:57 15:17 16:37 17:57 ul. Polna 09:59 11:19 12:39 13:59 15:19 16:39 17:59 ul. Opolska ( złom ) 10:00 11:20 12:40 14:00 15:20 16:40 18:00 ul. Opolska (PKS) Kursy oznaczone nie obowiązują w dniach 31.10. oraz 2.11.2014r LINIA NR 4 Nowy Otok – Cmentarz Zwierzyniecka – Ścinawa Polska – Cmentarz Ofiar Katynia Godzina odjazdu Przystanki Godzina odjazdu 11:30 12:40 Nowy Otok ul. Turkusowa 14:00 17:15 11:35 12:45 ul. Wiejska 13:55 17:10 11:45 12:55 pl. Zamkowy 13:45 17:00 11:55 13:05 ul. Zwierzyniecka ( cmentarz) ------ 16:50 12:05 13:15 Ścinawa Polska ------ 16:40 12:10 13:20 Ścinawa Skrzyżowanie ------ 16:35 12:20 13:30 ul. Ofiar Katynia (cmentarz) 13:35 16:20 11:55 --------- Dw. Autobusowy ------- 16:15 Kursy oznaczone nie obowiązują w dniach 31.10. oraz 2.11.2014r LINIA NR 5 Nowy Górnik – Cmentarz Zwierzyniecka – Ścinawa Polska – Cmentarz Ofiar Katynia Godzina odjazdu Przystanki Godzina odjazdu 10:30 12:30 Dworzec Autobusowy 16:50 10:33 12:33 Lipowa N.Ż. 16:47 10:36 12:36 Baczyńskiego (szpital) 16:44 10:38 12:38 Mickiewicza 16:42 10:41 12:41 Kutrowskiego (straż pożarna) 16:39 10:55 12:55 Zwierzyniecka cmentarz 16:25 11:02 13:02 Ścinawa Polska 16:18 11:05 13:05 Ścinawa skrzyżowania 16:15 11:15 13:15 Ofiar Katynia 16:10 11:25 13:25 Dworzec Autobusowy 16:00 Kutrowskiego (straż pożarna) -------- Mickiewicza -------- ------- 13:36 Baczyńskiego (szpital) -------- ------- 13:39 Lipowa N.Ż. -------- ------- 13:30 ------- 13:34 Kurs obowiązuje w dniach 31.10 - 2.11.2014r