Nabór dzieci z roczników 2000-2003 do szkółki hokeja

Nabór dzieci z roczników 2000-2003 do szkó³ki hokeja
06.01.2010 zostali¶my zaproszeni na mecz do Elbl±ga z dru¿yn± ch³opców z Kaliningradu, Rosjanie przyjechali do
Elbl±ga na obóz przygotowawczy. Mecz trwa³ 3 tercje 15 minutowe. Nasi zawodnicy podzieleni byli na dwie "pi±tki", które
zmienia³y siê co 3-4 minuty.
Rosjanie zagrali przeciwko nam czterema "pi±tkami". Nasi mali hokei¶ci przegrali 2:8. Dwie pierwsze tercje by³y
wyrównane, dopiero w trzeciej Rosjanie strzelili 4 kolejne bramki ustalaj±c tym wynik meczu. Bardzo zdziwieni byli, ¿e w
naszej dru¿ynie bardzo dobrze radzi³y sobie dziewczyny. Nowo¶ci± dla naszych zawodników by³a gra na
pe³nowymiarowym lodowisku 30m X 60m, (nasze ma wymiary 20 X 40). Dotychczas grali¶my tylko w mini hokeja, czyli
4 zawodników plus bramkarz a wymiary lodowiska by³y nie wiêksze ni¿ nasze w Malborku.
Rosjanie chcielli aby w meczu obowi±zywa³y spalone. Przepisy w mini hokeja i cross-ice dla dzieci do lat 12 znacznie
ró¿ni± siê od tych, które obowi±zuj± w wy¿szych kategoriach wiekowych. Nasi zawodnicy jednak bardzo dobrze poradzili