Folder aukcyjny - Fundacja Medycyny Regeneracyjnej Dar Nadziei
Szanowni Państwo, To już po raz dwunasty mam zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Aukcji Charytatywnej Dzieł Sztuki Fundacji Medycyny Regeneracyjnej Dar Nadziei. Pragnę serdecznie podziękować Artystom, którzy z wielką życzliwością i hojnością zechcieli przekazać nam swoje dzieła. To dzięki Nim możemy zaproponować Państwu okazję nabycia pięknych prac. Dziękuję również Właścicielowi oraz Pracownikom Restauracji Stara Stajnia-kuchnia, wino i jazz w Hebdowie, którzy umożliwili przeprowadzenie Aukcji oraz życzliwie wsparli jej organizację. Od dwunastu już lat Fundacja Dar Nadziei wspiera w działaniu program leczenia dzieci komórkami macierzystymi, dzięki czemu wykonuje się w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie coraz bardziej skomplikowane i zaawansowane procedury mające na celu leczenie chorych dzieci. Mam nadzieję, że nabyte na Aukcji dzieła sztuki dadzą Państwu wiele radości i z pewnością przyozdobią niejedno miejsce w Państwa domach, miejscach pracy. Ponadto świadomość, iż w ten sposób zyskują Państwo wdzięczność i uśmiech naszych małych pacjentów, będzie dla nas wszystkich źródłem największej satysfakcji. Kolejny raz aukcję poprowadzi Pan Jerzy Federowicz, który pomimo rozlicznych obowiązków, zawsze z entuzjazmem odpowiada na zaproszenie, za co bardzo dziękuję. Gorąco zapraszam do licytacji. W imieniu Zarządu Fundacji Dar Nadziei – Dyrektor Zarządu Dr hab. Monika Baj-Krzyworzeka Fundacja Medycyny Regeneracyjnej - DAR NADZIEI Sułów 188, 32-020 Wieliczka REGON: 123022800 KRS: 0000493284 NIP: 683-208-27-50 Nr konta bankowego: PEKAO S.A. II o/Kraków 09 1240 1444 1111 0010 5752 0503 Tel: 535 134 630 www.darnadziei.org 1 Maria Mamczur „Z notatnika” pastele 30x21 cm 2 Maria Mamczur „Z notatnika” pastele 30x21 cm 3 Konstanty Górski obraz 41x32 cm 5 Janusz Gibas „Nad zamkowym stawem” 33x24 cm 7 Celina Reiss- Litke „Dworek – zimowy” 39x40 cm 9 Kinga Kuzemczak „Collage” 20x20 cm 4 L. Górski „Józef Piłsudski” akwarela 23x17cm 6 Elżbieta Goszycka „Powrót ze spaceru” 40x28 cm 8 Jadwiga Hajdo „Wieczorem” 40x40 cm 10 Małgorzata Jenta-Dmitruk „Wieża w moim ogrodzie” 20x15 cm 11 12 Małgorzata Maćkowiak „Kintsugi” I 20x20 cm 13 Małgorzata Maćkowiak „Kintsugi” II 20x20 cm 14 Jakub Podlodowski obraz 50x40 cm Ewa Anna Dybek obraz 39x49 cm 15 16 Elżbieta Goszczycka obraz 27x19 cm Wioletta Gaszka „Szmajka” 14x15 cm 17 Jan Bembenista „Anioł” 24x19 cm 18 Małgorzata Bundzewicz obraz 27x33 cm 19 Krystyna Pisarska „Żonkile” 40x30 cm 20 Małgorzata Maćkowiak - Kraków „Wspomnienie z podróży” 33x24 cm 21 22 Agnieszka Nosek „Heartbeat” 50x40 cm Anna Osiecka „Dzieci” 100x120 cm 23 24 Jerzy Dmitruk „Ogród pierwszej miłości” z Cyklu Pejzaż urodzaju 19x20 cm Jerzy Dmitruk „Łono natury” z Cyklu Drzewa Objawieo 33x17 cm 25 26 Aleksander Dmitruk „Trop i tropik” z Cyklu Sceny Łowieckie 20x12 cm Jerzy Dmitruk „Proza życia” z Cyklu Żywot malarza 33x19 cm 27 Anna Lewińska rysunek - pastel 70x50 cm 28 Grzegorz Wróbel „Kaplica w Jaszczorówce” akwarela 60x40 cm 29 Justyna Warwas obrazek 20x17 cm 30 Justyna Warwas obrazek 18x20 cm 31 32 Teresa Frodyma „Lato?.... Zimą !” akwaforta, akwatinta 27x21 cm 33 Teresa Frodyma „O kurczę !” akwaforta, akwatinta 12x8 cm 34 Teresa Frodyma „Mariackiej Wieży”akwaforta, akwatinta 15x10 cm Monika Pałka „Czarne/Białe” grafika, druk cyfrowy 31x29 cm 35 36 Monika Pałka „Starowiślna” grafika, druk cyfrowy 31x29 cm Aleksander Mitka „Martwa natura z jabłkami„ guma dwuchromianowa 30x30 cm 37 Józef Pieniążek „Tropia” z oryginalnej pyty, imp. Marek Pieniążek akwaforta 25x15 cm 39 Józef Pieniążek „Kraków Wnętrze Kościoła Mariackiego” imp. Marek Pieniążek akwaforta 38x24 cm 38 Marek Pieniążek „Japonka” litografia 47x32 cm 40 Roman Zieliński „Gniazdo” akwaforta 21x15 cm 41 42 Roman Zieliński „Drzewo” akwaforta 21x15 cm Roman Zieliński „ECCE HOMO” akwaforta 21x15 cm 43 44 Roman Zieliński „Ule w Zubrzycy Górnej” akwaforta 30x22 cm Roman Zieliński „Ul. Kanoniczna w Krakowie” akwaforta 30x22 cm 45 46 Agnieszka Łakoma relief 27x21 cm Agnieszka Łakoma relief 27x21 cm 47 Leonard Pędziałek z cyklu „Cytaty” cynkografia 27x20 cm 48 Leonard Pędziałek „Z pamiętnika” cynkografia 49 Autor nieznany „Zatoka rybacka” imp. Leonard Pędziałek 50 Ewelina Małysa „Jajo” litografia 20x16 cm 51 52 Ewelina Małysa litografia 56x56 cm Tadeusz Sobkowiak obraz 29x20 cm 53 54 Eliza Kleczewska „Strażniczki” akryl, płótno 100x90 cm Urszula Klechta „Przyjaciele” olej, płótno 74x81 cm 55 Anna Cichocka „Ponad czasem” olej, płótno 100x41 cm 56 Jacek Ungierat obraz 120x40 cm 57 Jacek Ungierat obraz 120x40 cm 58 Mira Skoczek-Wojnicka „Stojąc w cieniu” olej 24 x 18 cm 59 Lilianna Lilu Lazarska „Anioł i Drzewo życia” akryl na płótnie 60 x 60 cm 60 D. Letch obraz 30x37