kpp sulęcin policjantka mistrzynią polski w rzucie dyskiem

skiem.html
Wygenerowano: Sobota, 4 marca 2017, 04:56
Strona znajduje się w archiwum.
POLICJANTKA MISTRZYNIĄ POLSKI W RZUCIE DYSKIEM
Małgorzata Krzyżan policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie zdobyła złoty medal w
Mistrzostwach Polski Weteranów w lekkoatletyce.
W dniach 27-28 czerwiec w Toruniu odbyły się 25 Mistrzostwa Polski Weteranów
Lekkiej Atletyki, w których startowała Małgorzata Krzyżan policjantka Komendy
Powiatowej Policji w Sulęcinie. Zdobyła tytuł mistrzowski w rzucie dyskiem. Aspirant
Małgorzata Krzyżan od 01 czerwca 2015 roku jest technikiem kryminalistyki w
sulęcińskiej komendzie.
Policjantka Mistrzynią Polski w rzucie
Zawodniczka LKS Słubice od 35 lat uprawia lekkoatletykę i kontynuuje dobrą passę. dyskiem
Małgosia jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w różnych kategoriach
wiekowych w rzucie dyskiem i pchnięciu kulą. Z powodzeniem startowała w pięcioboju
policyjnym tj. pływanie, strzelanie, skok w dal, pchnięcie kulą, bieg crossowy na 2 km.
W tym roku dwukrotnie poprawiła rekordy Polski w rzucie dyskiem w kategorii K45, jej
wynik był jednym z lepszych na świecie w tej kategorii, więc może powalczyć nawet o
medal Mistrzostw Świata. W swojej sportowej karierze zdobyła 11 medali z mistrzostw