cue sheet - Fundacja Randonneurs Polska
Transkrypt
cue sheet - Fundacja Randonneurs Polska
Brevet 400 km – Pomiechówek - 16.05.2015 – projekt RA D Suma 0.0 0.0 PK1 - Start, Pomiechówek, Hala sportowa (ul. Szkolna 3) Open: 08:00, Close: 09:00 0.1 0.1 R W prawo w drogę 62 0.6 0.7 L Za mostem w lewo, dalej przez przejazd kolejowy 0.3 1.0 R Za przejazdem w prawo, dalej prosto 1.5 2.5 L Za krótkim podjazdem w lewo w główną 3.1 5.6 R Łukiem w prawo po kostce 0.3 5.9 L Przed rondem ostro w lewo, dalej przejazd przez Twierdzę Modlin, trzymaj się głównej 2.9 8.8 L Za cmentarzem wojskowym w lewo, do Zakroczymia, trzymaj się głównej 3.7 12.5 S Zakroczym, na rondzie w prawo pierwszy zjazd 0.5 13.0 S Prosto, przejazd przez drogę 62 4.9 17.9 L Swobodnia, rozjazd, zjeżdżamy z głównej w lewą odnogę (w praktyce prosto) 9.0 26.9 R 71.4 C PK2 - Ciechanów, Stacja benzynowa Orlen, po lewej stronie Open: 10:20, Close: 12:45 2.1 208.6 L W lewo w drogę na Ostrołękę, na główną 8.5 0.1 71.5 L Z punktu w lewo 0.7 217.1 L Ostrołęka, skręć w drogę 53 217.8 R 0.3 71.8 R Rondo, prosto na Ciechanów, drogą 50 Na rondzie w prawo w drogę 61 na Warszawę 2.6 74.4 R W prawo w 617 na Przasnysz 1.3 219.1 S Rondo, 1 zjazd w 544 na Przasnysz 0.1 74.5 L W lewo na Przasnysz (617) i Chorzele (616) 9.4 228.5 L Nowa Wieś, rondo, 3 zjazd na Przasnysz 1.8 76.3 R Rondo, drugi zjazd na Mławę, w drogę 616 0.1 228.6 R Główną na Przasnysz 0.1 228.7 C Grudusk, w prawo na Chorzele, droga 616 PK5 - Nowa Wieś, stacja paliw bez nazwy (żółtawo-niebieska) Open: 15:30, Close: 23:15 19.6 95.9 R 26.8 122.7 0.0 228.7 R Wyjazd z punktu w prawo L W lewo w drogę 57 na Szczytno 2.2 0.1 228.8 L W lewo na Ostrołękę w drogę 544 124.9 R Rondo, 4 zjazd 0.1 228.9 S 0.1 125.0 C PK3 - Chorzele - zaraz za rondem stacja Huzar po prawej Open: 12:10, Close: 16:20 Rondo, prosto na miejscowość Przystań 3.4 232.3 L W lewo na Baranowo, trzymaj się głównej 11.2 243.5 L Baranowo, w lewo na Przasnysz, dalej na rozwidleniu wybierz środkową, główną odnogę (ul. Madalińskiego) 1.6 245.1 R W prawo na Parciaki (10 m za skrętem zobaczysz tablicę z nazwą miejscowości Orzoł) 8.9 254.0 L Parciaki Stacja, skręć w lewo na główną 8.1 262.1 S Jednorożec, na skrzyżowaniu prosto na Przasnysz 13.4 275.5 R Bartniki, na nieoznaczonym rozjeździe w prawo 4.1 279.6 S Przasnysz, prosto drogą 544 na Mławę i Warszawę 0.4 280.0 L W lewo w 57 na Warszawę 1.6 281.6 C PK6 - Przasnysz, Orlen po lewej Open: 17:20, Close: 02:50 0.0 281.6 R Wyjazd z punktu w prawo 282.1 L W lewo w nieoznaczoną drogę, z pasa do skrętu w lewo przed niebieską stacją LPG (tablica Shell Helix) FUNDACJA NNEURS POLSKA Droga C 15.0 Znak STOP, Stara Wrona, w prawo w 571 na Nasielsk 0.1 125.1 L Rondo, 4 zjazd na Szczytno, droga 57 0.8 125.9 R W prawo w 614 na Myszyniec 35.7 161.6 R Myszyniec, skręt w drogę 53 na Ostrołękę 0.8 162.4 L W lewo w 645 na Łomżę 15.0 177.4 R W prawo w 645 na Łomżę 0.2 177.6 R Łyse, przed kościołem skręcić w prawo w ul. Topolową 0.1 177.7 C PK4 - Łyse, stacja paliw Stamlar po prawej Open: 13:55, Close: 19:50 0.3 27.2 L Skręt w lewo na Nowe Miasto 4.7 31.9 R Joniec, po łuku, główną, w prawo na Nowe Miasto 0.0 177.7 L Wyjazd z punktu w lewo 177.7 R W prawo w 645 na Ostrołękę 0.3 32.2 S Prosto główną 0.0 7.3 39.5 R Nowe Miasto w prawo przed remizą strażacką 5.2 182.9 R W prawo na Grale, droga bez numeru, dalej trzymaj się głównej 0.2 39.7 L W lewo w ul. Zakroczymską 11.4 194.3 L 0.3 40.0 R W prawo w główną, dalej prosto drogą 632 na Marki Grale, w lewo na nieoznakowanym rozjeździe przy sklepie, trzymaj się głównej 0.5 40.5 L W lewo w drogę 620 na Przewodowo 7.5 48.0 L Klukowo, w lewo na Gąsocin, dalej przez Kałęczyn 8.4 56.4 S Gąsocin, na rondzie prosto na Ciechanów, dalej przez Sońsk i Gołotczyznę prosto 6.1 200.4 S Dąbrówka, na skrzyżowaniu prosto (za skrzyżowaniem po lewej drewniany kościół) 0.5 2.3 202.7 R W prawo na Łęg Starościński, zjedź z głównej 0.9 283.0 L 3.8 206.5 S W prawo, wjazd na główną W lewo w nieoznaczoną drogę zaraz za torami wąskotorówki, dalej kontynuuj główną przez Leszno 9.8 292.8 L Wężewo, na STOP w lewo w nieoznaczoną drogę 0.1 292.9 S Na skrzyżowaniu wybierz środkową odnogę (na Pułtusk), dalej trzymaj się drogi na Pułtusk 1.4 402.9 L Na rondzie w lewo trzeci zjazd, po zjeździe z ronda dalej w lewo po kostce w dół 10.1 303.0 S Karniewo, na STOP prosto 0.4 0.3 303.3 S Rondo, pierwszy zjazd, prosto 1.7 403.3 L Łukiem w lewo 405.0 R 0.2 303.5 S Rondo, drugi zjazd, prosto (lekko w lewo) Przed przejazdem, w prawo, w dół 1.3 406.3 R Bronisławka, lekko w prawo, dalej prosto 10.5 314.0 R W prawo w 57 na Warszawę 3.7 317.7 R W prawo w 61 na Warszawę 1.6 407.9 L Pomiechówek, przy cmentarzu, w lewo przez przejazd kolejowy 2.8 320.5 R Pułtusk, na rondzie w lewo, pierwszy zjazd, na Ciechanów, droga 618 0.3 408.2 R W prawo w drogę 62 w kierunku mostu 0.4 320.9 L W lewo, zjazd z głównej 0.6 408.8 L W lewo, w ulicę Szkolną 0.1 408.9 C PK8 - Meta, Pomiechówek, Hala sportowa (ul. Szkolna 3) Open: 21:30, Close: 11:00 0.7 321.6 R Na rondzie prosto, drugi zjazd 0.4 322.0 S Na rondzie prosto, trzeci zjazd 0.5 322.5 R Na znaku stop, w prawo. Droga 571 21.4 343.9 C PK7 - Nasielsk stacja benzynowa bez nazwy po lewej stronie, przed marketem MarcPol Open: 19:20, Close: 06:55 0.0 343.9 R Wyjazd z punktu w prawo 0.2 344.1 R W prawo, na Marki, Warszawę, droga 232 3.1 347.2 L Chrcynno, w lewo w drogę 622 na Szadki (w praktyce prosto), dalej trzymaj się głównej 12.2 359.4 R W prawo w drogę 62 na Nowy Dwór Maz. 1.0 360.4 L W lewo na Jachrankę, zjedź z głównej 2.9 363.3 R W prawo w główną 4.7 368.0 L W lewo na Warszawę, droga 632 4.9 372.9 R Na rondzie w prawo, pierwszy zjazd, droga 631, na Nowy Dwór Maz. 4.4 377.3 L Olszewnica, w lewo, przez Olszewnicę Starą, wiaduktem nad torami do Chotomowa 5.0 382.3 S Chotomów, na rondzie prosto, drugi zjazd 3.5 385.8 R W prawo w główną 630 na Nowy Dwór Mazowiecki 12.7 398.5 S Nowy Dwór Mazowiecki, skrzyżowanie, kontynuuj 630 na Gdańsk 3.0 401.5 R W prawo w 85 na Płock