Trans Bus
Transkrypt
Trans Bus
Trans Bus Trasa: Kraków, ul. Prandoty, rondo Mogilskie, ul. Wieczysta, rondo Czyżyńskie, plac Centralny, os. Na Skarpie, Pleszów, Wyciąże, Cło, Wolica, Niepołomice Rynek, Wola Batorska, Zabierzów Bocheński, Nowa Wieś, Wola Zabierzowska, Chobot Leśniczówka Odjazd: Kraków, ul. Prandoty 6 pon-pt sobota nd i święta godz. minuty minuty minuty 00n 30nw 00n 00n 5 6 00n 35n 10n 40n 10n 7 05n 40 40n 40n 8 15n 40n 40n 9 05n 35n 30n 10 10n 50n 15n 15n 11 30n 10n 50 10n 12 05 35 50 50 13 20 45 14 05 35 15 15 15 05 15 15 16 05 40 05 50 50 17 10 40 45 45 18 30 50 19 10 40 40 15 20 35 35 05 21 20 50 50 55 n – nie kursuje przez Nową Wieś w – nie kursuje w okresie wakacji Nie kursuje: 1 I (Nowy Rok), 6 I (Trzech Króli), Niedziela Wielkanocna, Poniedziałek Wielkanocny, 3 Maja, Boże Ciało, 15 Sierpnia, 1 XI (Wszystkich Świętych), 11 Listopada, 25 XII Kursuje jak w niedzielę: Sobota Wielkanocna, 1 Maja, 24 XII (Boże Narodzenie) Kursuje jak w sobotę: 2 Maja, Piątek po Bożym Ciele