-Mistrzostwach-Swiata-K-.html
Wygenerowano: Wtorek, 7 marca 2017, 05:34
DOLNOŚLĄSKI POLICJANT NAJLEPSZYM TRENEREM SZTUK
WALKI NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA K-1 W LONDYNIE
W dniach 12 - 14 września 2014 r. w Londynie odbyły się Mistrzostwa Świata K-1. Oficer legnickiej komendy nadkom. Zbigniew Prych otrzymał od organizatorów Złoty Medal dla najlepszego trenera mistrzostw. W
zawodach uczestniczyło 250 sportowców z całego świata. Wszyscy zawodnicy trenowani przez policjanta,
którzy wystartowali w mistrzostwach, wywalczyli złote medale w swoich kategoriach wagowych.
Kolejny sukces nadkom. Zbigniewa Prycha z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Naczelnik Wydziału Prewencji, będący
jednocześnie trenerem sportów walki, uczestniczył wraz z trzema trenowanymi przez siebie zawodnikami w Mistrzostwach
Świata K-1 w Londynie.
Wszyscy podopieczni trenera - policjanta wywalczyli złote medale w swoich kategoriach wagowych, a on sam zdobył Złoty
Medal, jako najlepszy trener całych mistrzostw.
Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Impreza tej rangi zgromadziła aż 250 - ciu sportowców z 25 państw. Serdecznie
gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom życzymy kolejnych sukcesów sportowych i zawodowych.
Ocena: 0/5 (0)