Wersja PDF - LECHIA

Gol i asysta Łukasika w barwach Sandhausen
News - LECHIA-GDANSK.PL - SERWIS BIAŁO - ZIELONYCH
W sobotnim spotkaniu 2. Bundesligi 1.FC Nürnberg przegra? u siebie z SV Sandhausen 1:3. Strzelcem gola na 3:0 dla go?ci by? wypo?yczony z Lechii Gda?sk Daniel ?ukasik. By?o to pierwsze trafienie defensywnego pomocnika w rozgrywkach drugiej ligi niemieckiej.
?ukasik z pewno?ci? mo?e by? zadowolony ze swojego wyst?pu. W 55. minucie defensywny pomocnik zanotowa? bowiem asyst?, po tym jak poda? pi?k? do Philippa Klingmanna, a ten uderzy? z dystansu na bramk? rywali. W 76. minucie ?ukasik sam wpisa? si? na list? strzelców po sk?adnej akcji ca?ego zespo?u. W polu karnym Norymbergii pi?k? do Polaka zagra? Lucas Höler, a 25-latek pos?a? j? mi?dzy nogami wykonuj?cego w?lizg obro?cy i podwy?szy? prowadzenie swojego zespo?u.
Tak doskona?? po?ow? ?ukasik zwróci? na siebie uwag? tureckiego szkoleniowca i by? mo?e wkrótce zacznie otrzymywa? wi?cej szans do gry.
Przypomnijmy,wypo?yczenie zawodnika do Niemiec ko?czy si? w czerwcu 2017 roku.Wtedy te? ko?czy si? jego kontrakt z Lechi?.
Autor: Agnieszka