DOWOZY ODWOZY DOWOZY
Transkrypt
DOWOZY ODWOZY DOWOZY
Zał. nr 1 Trasy dowozów i odwozów uczniów do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Nr 2 w Lubstowie w roku szkolnym 2011/2012 r. Ilość autokarów: 1 (opiekun p. Anna Słowińska) DOWOZY DOWÓZ do SP Lubstów i Gimnazjum Lubstów 6.55 - autokar wyrusza spod SP w Lubstowie i rozpoczyna dowozy do SP Lubstów i Gimnazjum Kurs I - kl. 0-VI i I-III gimnazjum – 37 uczniów 7.00 Grądy-7.05 Grądy skrzyżowanie-7.08 Nowa Wieś (sklep)-7.10 Nowa Wieś (Dom Ludowy) -7.15 Szkoła Kurs II - kl. 0-VI i I-III gimnazjum – 34 uczniów 7.22 Police-7.26 Błonawy-7.30 Lubstów(działki)-7.35 Lubstów (cmentarz)-7.40 Szkoła ODWOZY ODWÓZ ze SP Lubstów i Gimnazjum Lubstów 12.30 - autokar wyrusza spod SP w Lubstowie i rozpoczyna odwozy ze SP Lubstów Kurs I – kl. 0-VI – 37 uczniów 12.35 Nowa Wieś (Dom Ludowy)-12.37 Nowa Wieś (sklep)-12.40 Grądy (skrzyżowanie)-12.43 Grądy12.50 Lubstów (cmentarz)-12.54 Lubstów (działki)-12.57 Błonawy-13.05 Police-13.10 Szkoła 15.15 - autokar wyrusza spod SP w Lubstowie i rozpoczyna odwozy z SP Lubstów i Gimnazjum Kurs II – kl. V-VI i gimnazjum – 34 uczniów 15.20 Lubstów (cmentarz)-15.23 Lubstów(działki)-15.25 Błonawy-15.33 Nowa Wieś (Dom Ludowy)15.36 Nowa Wieś (sklep)-15.40 Grądy (skrzyżowanie)-15.43 Grądy-15.50 Szkoła Ilość autokarów: 1 (opiekun p. Małgorzata Wdzięczna) DOWOZY DOWÓZ do SP Marianowo 7.00 - autokar wyrusza spod Gimnazjum w Lubstowie i rozpoczyna dowozy do SP Marianowo Kurs l – 0-VI poniedziałek-piątek – 40 uczniów 7.05 – Stefanowo przystanek-7.07 – Stefanowo k. P. Grochowskich-7.09 – Stefanowo skrzyżowanie 7.14 – Łagiewniki koło torów-7.18 - Łagiewniki koło kapliczki-7.20–Jesionka-7.22-Jesionka k/ p. Czaplewskiej–7.25 SP Marianowo Kurs II – 0-VI poniedziałek – piątek - 28 uczniów 7.28 - SP Marianowo-7.30 – Bagno-7.32 – Racięcice k. cmentarza-7.34 – Racięcice pod lasem-7.39 – Lubstówek pod lasem-7.42 - Lubstówek koło Kościoła-7.46 – SP Marianowo DOWÓZ do Gimnazjum w Lubstowie 7.55 - autokar wyrusza spod SP w Marianowie i rozpoczyna dowozy do Gimnazjum w Lubstowie 1 Kurs I – poniedziałek-piątek – 40 uczniów 7.55 – SP Marianowo-7.58 – Jesionka-8.01-Łagiewniki koło kapliczki-8.04 - Łagiewniki przed torami 8.07 - Lubstówek koło kościoła - 8.13 - Stefanowo skrzyżowanie-8.19 - Lubstówek przystanek-8.24 - Racięcice pod lasem-8.29 - Racięcice koło cmentarza-8.32–Bagno-8.3 7-G im n azjum w L ubs to wie ODWOZY ODWOZY z SP Marianowo 11.10 - autokar wyrusza spod Gimnazjum w Lubstowie i jedzie w stronę SP Marianowo K urs I – kl. I- III p o n iedz iałek, p iąte k – 32 u c zn ió w 11.20 SP Maria nowo -1 1.23 Bag no-11 .25 Racięcice ko ło cme ntarza-11.28 Jesion ka k. p . Cz aplews kiej11.31 Jesion ka-11.35 Łagiewnik i k. kaplicz ki-1 1.38 Łag ie wniki koło to rów-11 .40 Lubstówek k. ko ś cio ła 11.44 S tefano wo przys ta nek-11 .4 6 S te fan owo ko ło p . Gro cho wsk ich-1 1.48 Stefanow o s krzyż owan ie 11.55 Lu bstó we k p rz ystan ek-12 .00 SP Ma riano wo 12.05 - autokar wyrusza spod Gimnazjum w Lubstowie i jedzie w stronę SP Marianowo K urs II – k l. O - III wt orek – 32 ucz n ió w 12.20 S P Ma rian owo-12.23 Ba gno -12 .2 5 Racięcice ko ło cme ntarz a-12.27 Je sionk a k . p . Cza plewsk ie j12.32 Jesion ka-12.34 Łagiewnik i k. k aplicz ki-1 2.3 7 Łag ie wniki k oło torów -12.39 Lu bstówe k koło koś cioła 12.42 S te fan owo p rzys ta nek-12 .4 4 S te fan owo k. p. Grochows kich-12.46 S te fanowo sk rzyżo wanie-12 .5 1 L ubs tó wek przystane k-12.57 SP Ma riano wo 13.00 - autokar wyrusza spod Gimnazjum w Lubstowie i jedzie w stronę SP Marianowo Kurs II I – kl. 0-VI środ a, czwartek – 30 uczn ió w 13.15 S P Ma rian owo-13.17 Jesionka-13.19 Łagiewn ik i k. kaplicz ki-1 3.22 Łag ie wniki k oło torów-13 .25 Stefanow o p rz ystan ek-13.27 S tefan owo k. p. Groch owsk ich-13.29 Stefanowo sk rz yżo wanie-13.35 S P Maria nowo Kurs IV - kl. 0-VI środa, cz wartek – 36 uczn ió w 13.35 SP Marianowo-13 .4 0 L ubs tó wek ko ło k ościo ła -1 3.4 3 Lub stówek przy stane k-1 3.48 Racięcice p od lase m -13 .5 0 Racięcice koło cm e nta rz a-13.52 Ba gno -1 3.57 Jesionka k. p . Czaplewskiej-14.05 Gimnazjum Lubstów Kurs V – kl. 0, IV-VI p on iedz iałek, wto rek, p iątek – 40 ucz n ió w 13.15 SP Marianowo-13 .1 7 Jes io nka -13 .1 9 Jes ionka k. p . Czaplewskiej 13.20 Bag no-13.21 Ra cięcice koło cm enta rza-13.23 Ra cięcice p od lase m -13 .2 8 Lubs tó wek po d las em-13.30 Lu bstówe k koło koś cioła-13.33 Stefanow o p rz ystan ek-13.35 Stefan owo k. p . Groch owsk ich-13.37 Stefanowo skrzy żo wanie-13.42 Łag ie wniki k oło to rów -13 .46 Łagiewn ik i ko ło k apliczki-13 .5 0 G im na zjum Lub stów ODWOZY z Gimnazjum w Lubstowie 15.15 - autokar wyrusza spod Gimnazjum w Lubstowie i rozpoczyna odwozy z Gimnazjum – 40 uczniów 15.15 - Gimnazjum w Lubstowie-15.20 - Racięcice pod lasem-15.25 - Racięcice koło cmentarza-15.28 – Bagno15.31 – Jesionka-15.33 - Łagiewniki koło kapliczki-15.36 - Łagiewniki przed torami 15.39 - Lubstówek koło kościoła-15.44 - Stefanowo skrzyżowanie-15.49 - Lubstówek przystanek -15.55- Gimnazjum w Lubstowie Łączna ilość km w ramach tras przewozu uc zniów- 33.800 km 2 Trasy dowozów i odwozów uczniów do Zespołu Szkół Nr 3 w Mąkolnie w roku szkolnym 2011/2012 r. Trasy oraz liczba uczniów: Trasa: Smolarnia -Kolonia Lipiny - Przystronie - Paprocin -Brzezie-Mostki: I zmiana – 37 uczniów II zmiana – 26 uczniów Trasa: Kazubek – Zakrzewek:32 uczniów Trasa: Sycewo – Zakrzewek: 36 uczniów Trasa: Ośno – Wierzbie: 25 uczniów Trasa: Wierzbie – Mostki: 36 uczniów Razem dowożonych uczniów: 192 Przywóz dzieci do szkoły: Autokar pierwszy Kurs - l godz. 6:50-7:25 Mąkolno - Smolarnia -Kolonia Lipiny - Przystronie - Paprocin -Brzezie-Mostki –Mąkolno – 16 km Kurs –II godz.7 :30-7:40 Mąkolno -Wierzbie – Mostki – Mąkolno – 10 km Kurs –III godz. 7:45-8:05 Mąkolno - Sycewo- Zakrzewek – Mąkolno – 12 km Kurs -IV- II z mia na godz. 8:15 - 8:50 Mąkolno – Smolarnia - Kolonia Lip iny - Przystronie –Paprocin – Brzezie – Mostki – Mąkolno – 14 km Autokar drugi Kurs l godz. 6:40-7:45 Mąkolno - Marcinkowo - Ośno Górne – Marcjanki - Drzewiec – Ryn – Ośno Podleśne -Belny – Synogać – Belny- Ośno Dolne - Ośno Górne (szkoła ) - Wierzbie – Mąkolno – 27 km Kurs II godz. 7:45 - 8:05 Mąkolno - Suszewy- Kazubek – Grądy - Zakrzewek – Mąkolno – 13 km Odwóz dzieci ze szkoły: Autokar pierwszy Kurs l godz. 12:40-13:15 Mąkolno – Sycewo – Kazubek – Zakrzewek – Mąkolno – 18 km 3 Kurs II godz. 13:40-14:15 Mąkolno – Smolarnia - Kolonia Lipiny – Lipiny - Przystronie - Paprocin - Brzezie – Mostki – Mąkolno – 16 km Kurs III godz. 14:15-14:35 Mąkolno – Wierzbie – Mostki – Mąkolno – 10 km Kurs IV Godz. 15:20-16:05 Mąkolno – Smolarnia - Kolonia Lip iny – Lipiny - Przystronie - Paprocin – Brzezie- Mostk i – Mą kolno – 16 k m Autokar drugi Kurs l godz. 12:40-13:35 Mąkolno – Wierzbie - Ośno – Synogać – Mąkolno – 27 km Kurs II godz. 13:40-14:15 Mąkolno - Sycewo - Zakrzewek - Suszewy – Kazubek – Mąkolno – 18 km Kurs III godz. 14:40-15:25 Mąkolno - Wierzbie - Ośno – Synogać – Mąkolno – 27 k m Kurs IV godz. 15:25-16:00 Mąkolno - Sycewo - Zakrzewek – Kazubek –Mąkolno – 16 km Kurs V Mąkolno - Marcinkowo - Ośno Górne – Marcjanki - Drzewiec – Ryn – Ośno Podleśne -Belny Ośno Dolne - Wierzbie – Mąkolno – 20 km Łączna ilość km w ramach tras przewozu uczniów - 49.000 km 4