m.html
Wygenerowano: Wtorek, 7 marca 2017, 20:01
II miejsce mundurowych w Turnieju Barbórkowym
Reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich wzięła udział w XXIV
Barbórkowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Grup Zawodowych organizowanym przez Miejski
Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich. Sześć drużyn rywalizowało o
trofeum. Nasi mundurowi zajęli 2 miejsce po zaciętej walce ze zwycięzcą turnieju Adient Seating.
Tytuł najlepszego bramkarza zdobył dzielnicowy Rafał Łakomy. Gratulujemy mundurowym wyniku!
Jak co roku w grudniu swoje sportowe umiejętności mogły pokazać drużyny biorące udział w XXIV Barbórkowym Halowym
Turnieju Piłki Nożnej Grup Zawodowych. Organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w
Siemianowicach Śląskich. Nasza reprezentacja w składzie: Sławomir Góras, Jarosław Ganda, Rafał Łakomy, Damian Achtelik,
Adam Grześkowiak, Grzegorz Pasternak, Szymon Ochmann i Adam Gulba zagrała w meczu finałowym o trofeum. Po zaciętej
walce z Adient Seating zwycięzcą turnieju została reprezentacja Adient. Tym samym mundurowi uplasowali się na 2 miejscu.
Za nimi były reprezentacje Rosomaka, Aperamu, Urzędu Miasta/Straży Miejskiej oraz Doka S.A.
Królem strzelców został zawodnik Adient Seating- sebastian Klaus, natomiast tytuł najlepszego bramkarza otrzymał nasz
dzielnicowy Rafał Łakomy. Puchary dla najlepszych zespołów oraz nagrody indywidualne wręczyli – Małgorzata Pichen Naczelnik Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie oraz Jan Komander - Zastępca Dyrektora Miejskiego
Ośrodka Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich.
Ocena: 2.3/5 (3)