VW Castrol Cup - Maciej Steinhof: „Wreszcie jest podium”

ATLAS / Aktualności / VW Castrol Cup - Maciej Steinhof: „Wreszcie jest podium”
ATLAS RACING TEAM
VW Castrol Cup (VI runda) - Maciej Steinhof: „Wreszcie jest podium”
Czwarta runda Volkswagen Castrol Cup, rozegrana na torze Poznań, była bardzo udana dla Macieja Steinhofa.
Kierowca ATLAS Racing Team wywalczył 3. miejsce w II wyścigu IV rundy i po raz pierwszy w tym sezonie, stanął na
podium. Zawody wygrał Mateusz Lisowski, a drugą pozycję zajął Rasmus Mårthen ze Szwecji. Walka o podium trwała
do ostatniego okrążenia. Rywalizacja kierowców VW Castrol Cup przyciągnęła tłumy kibiców z całej Polski.
- Jestem szczęśliwy! To moje pierwsze podium w tym sezonie. Tor w Poznaniu to jeden z moich najbardziej
ulubionych i fajnie, że ta sympatia została „odwzajemniona”. Fantastycznie, że oglądało nas na żywo tak wielu kibiców.
Cieszą zdobyte punkty, ale przede wszystkim dobra, szybka jazda. Jako zespół zdobywamy coraz większe
doświadczenie i to procentuje coraz lepszymi wynikami. Z wyścigu, na wyścig robimy coraz większy postęp. Teraz
czeka nas ponad półtora miesiąca przerwy. Będziemy chcieli ten okres intensywnie przepracować, aby dobrze
przygotować się do kolejnej rundy w Austrii. Na Red Bull Ringu chcielibyśmy powtórzyć rezultat z Poznania. Dziękuję
całemu zespołowi za wspaniałą pracę, a firmom Atlas i Dragon z wsparcie i gorący doping – powiedział Maciej
Steinhof
Maciej Steinhof to zwycięzca międzynarodowego pucharu ADAC VW Polo Cup z 2009 roku i Wicemistrz VW Scirocco R
Cup z 2011 roku. Krakowianina wspierają firmy: ATLAS i Dragon.
Kolejna runda VW Castrol Cup odbędzie się w dn. 23-24.08.2013, na torze Red Bull Ring w Austrii.