Źródło:
pen.html
Wygenerowano: Środa, 8 marca 2017, 09:25
II miejsce sierżanta Rafała Rissa na turnieju Paris Open
Sierżant Rafał Riss z katowickiego oddziału prewencji przywiózł kolejny medal z zawodów w Ju-Jitsu.
Tym razem wziął udział w turnieju Paris Open we Francji i zdobył srebrny krążek. Dzięki tak wysokiej
lokacie ma duże szanse, aby zakwalifikować się na X Światowe Igrzyska Sportowe „The World Games”
organizowane w przyszłym roku we Wrocławiu.
Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że sierżant Rafał Riss przywozi medal z każdych zawodów w Ju-Jitsu w jakich startuje. Nie
inaczej było i tym razem. Policjant zdobył srebrny medal w zawodach Paris Open we Francji. W finale kategorii +94kFighting
System zmierzył się z reprezentantem Federacji Rosyjskiej. Po emocjonującej i zaciętej walce stanął na drugim stopniu
podium.
Zawody Paris Open są kolejnym etapem do uzyskania kwalifikacji pozwalających na start w X Światowych Igrzyskach
Sportowych „The World Games”, organizowanych w przyszłym roku we Wrocławiu. Jest to prestiżowa impreza sportów
nieolimpijskich, ciesząca się ogromną popularnością na całym świecie i skupiająca kilka tysięcy zawodników,