Zobacz relację tekstową z tego meczu

Don Bosco Ostróda - Concordia Elbląg
Relacja
Rozpoczynamy I mecz rundy wiosennej Gramy wysoko w obronie , w środku pola dominujemy ,
zbieramy górne piłki ,kilka dobrych strzałów z dalszej odległości.
5 min. Pierwsza okazja na objęcie prowadzenia w meczu, strzał z 19m Karola Kruka trafia w
poprzeczkę , odbija się o plecy bramkarza , nikt z naszych niestety nie zdąża dobić piłki do siatki.
11 min. Ponowne przejęcie piłki w środku pola , tym razem prostopadłe podanie do Patryka
Juchniewicza , wyjście sam na sam z bramkarzem , który odbija nogami.
14 min. Błąd wyprowadzenia piłki przez obrońców , piłka opuszcza boisko na rzut rożny dla
gospodarzy. Dośrodkowanie w pole karne , piłka odbija się od walczących w powietrzu zawodników i
trafia do niepokrytego napastnika gospodarzy, który strzałem z głowy trafia do naszej siatki.
15 min. GOL! MARIUSZ DEC z Don Bosco Ostróda strzelił bramkę.
27 min. GOL! DAMIAN MURAWSKI z MMKS Concordia Elbląg strzelił bramkę.
30 min. GOL! JAKUB KONIECZKI z MMKS Concordia Elbląg strzelił bramkę.
II POŁOWA
41 min. ERYK PIĄTKOWSKI z MMKS Concordia Elbląg wszedł na boisko.
41 min. JAKUB KRUK z MMKS Concordia Elbląg opuścił boisko.
49 min. GOL! JAKUB KONIECZKI z MMKS Concordia Elbląg strzelił bramkę.
Akcja prawą stroną boiska , podanie do środka do Patryka Juchniewicza który strzela na bramkę, po
rykoszecie dobija piłkę do bramki Jakub Konieczki.
52 min. BARTOSZ WALENDZIUK z MMKS Concordia Elbląg opuścił boisko.
52 min. PAWEŁ BOGDAŃSKI z MMKS Concordia Elbląg wszedł na boisko.
54 min. GOL! DANIEL KLEBER z Don Bosco Ostróda strzelił bramkę.
Rzut wolny dla gospodarzy, 18 m od bramki z prawej strony boiska. Bezpośredni strzał i bramka.
Goście zdobywają kontaktową bramkę.
60 min. ŁUKASZ GWARA z Don Bosco Ostróda wszedł na boisko.
60 min. MIKOŁAJ JESIONEK z Don Bosco Ostróda opuścił boisko.
70 min. Rzut rożny dla gości. Piłka dośrodkowana w pole karne, walka w powietrzu , piłka trafia do
Patryka Juchniewicza , który zostaje faulowany, rzut karny. Do rzutu karnego podchodzi Jakub
Komuniewski, strzał – piłka odbijając się od poprzeczki wychodzi poza boisko.
73 min. Akcja z lewej strony boiska Patryk Juchniewicz dośrodkowywał, Fabian Sałek strzela głową,
piłka obija się o słupek a bramkarz wyłapuje piłkę z linii bramkowej.
76 min. DAWID RYDEL z Don Bosco Ostróda wszedł na boisko.
76 min. MICHAŁ KIŃSKI z Don Bosco Ostróda opuścił boisko.
78 min. GOL! WOJCIECH BAKUNOWICZ z Don Bosco Ostróda strzelił bramkę.
Rzut wolny w pole karne, walka w powietrzu, gospodarze dobijają piłkę do bramki.
78 min. FABIAN SAŁEK z MMKS Concordia Elbląg opuścił boisko.
78 min. MACIEJ GIL z MMKS Concordia Elbląg wszedł na boisko.
80+3 min. GOL! PATRYK JUCHNIEWICZ z MMKS Concordia Elbląg strzelił bramkę.
Rzut wolny – Damian Murawski posyła piłkę w pole karne, obrońcy gospodarzy wybijają na 16 m,
Patryk Juchniewicz z pierwszej z woleja strzela w okienko.