AZS rządzi w Katowicach - Klub Środowiskowy AZS Katowice

Klub Środowiskowy AZS Katowice
AZS rządzi w Katowicach !
Niesamowita seria KŚ AZS Katowice trwa! Czwarte zwycięstwo w III lidze odnieśliśmy kosztem lokalnego rywala
UKS "27" Katowice. Mecz do 4 kwarty dostarczył kibicom zebranym na hali SP 27 wiele emocji, gdyż wynik
oscylował wokół remisu. Dopiero w ostatniej odsłonie spotkania zawodnicy AZS wrzucili piąty bieg i byli nie do
powstrzymania dla młodych koszykarzy UKSu, którzy nie wytrzymali presji i zaczęli łatwo tracić piłkę oraz oddawać
niepotrzebne rzuty, co bezwzględnie wykorzystywali akademicy. Ostatnia kwarta zakończyła się wynikiem 15:31,
który przypieczętował nasze zwycięstwo! Należy wyróżnić w naszym zespole Adriana Kozioła, który popisał się 2
wsadami pod rząd oraz rozegrał dobre zawody i Bartosza Buczyńskiego, autora trzech celnych rzutów za 3.
Ciekawostką jest że AZS Katowice jako jedyny zespół w tej kolejce przekroczył granicę 100 pkt. Jak widać akademicy
z Katowic wyrastają na głównego kandydata do walki o 2 ligę!
Kolejne spotkanie to akademickie derby z AZS Gliwice, miejmy nadzieję zwycięskie.
UKS "27" Katowice - KŚ AZS Katowice 84:103 (23:21, 27:28, 19:23, 15:31)