Ko
s
trz
yn
Celem mistrzostw jest wyłonienie halowego mistrza Kostrzyna nad Odrą na 2008 rok,
popularyzacja czynnego wypoczynku, popularyzacja gier zespołowych oraz
integracja środowiska sportowo-rekreacyjnego.
1. Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ul Niepodległości 11, 66 – 470 Kostrzyn nad Odrą,
tel. biuro 752 3716, 508 388490 – dyrektor MOSiR,
2. Termin i miejsce: turniej rozgrywany będzie od dnia 01.03.2008 r. od godz. 10.00 w hali
sportowej MOSiR przy ul. Wojska Polskiego. Mecze rozgrywane będą zgodnie z
opracowanym terminarzem gier. Planowane zakończenie mistrzostw – 29.03.2008 r.
3. Uczestnictwo: Prawo gry w turnieju mają mężczyźni rocznika 1990 i starsi. Zawodnik
reprezentuje tylko i wyłącznie jeden zespół.
4. System rozgrywek: System gier ustalony zostanie na odprawie organizacyjnej. W grze
bierze udział 4 zawodników + 1 bramkarz. Zmiany - „system hokejowy”. Czas gry 2 x 10
minut, przerwa 1 minuta. Bramki o wymiarach 3 x 2 m., pole gry o wymiarach - 40 x 20
m.. Skład osobowy drużyny nie może przekroczyć 12 osób + 1 kierownik drużyny. W
mistrzostwach obowiązywać będzie ograniczenie ilości fauli w meczu – dopuszczenie
normy 5 fauli w danej połowie meczu – przekroczenie karane będzie rzutem karnym z 9
metrów O kolejności zajętego miejsca decydują: zdobyte punkty, wynik bezpośredni,
korzystniejsza różnica bramek, większa ilość strzelonych bramek. W przypadku równej
ilości punktów dwóch i więcej drużyn obowiązuje tzw.„mała tabela”, w której o
kolejności decydują: zdobyte punkty, wynik bezpośredni, korzystniejsza różnica bramek,
większa ilość strzelonych bramek. Szczegółowe zasady gry 27. Mistrzostw załączone
zostaną po spotkaniu organizacyjnym.
Punktacja: zwycięstwo – 3 pkt, remis – 1 pkt, porażka – 0 pkt.
5. agrody: Uczestniczące zespoły, na podstawie zajętych końcowych miejsc, otrzymają
dyplomy, puchary. Zespoły – I, II, III, IV m. – medale. Ponadto nagrody otrzymają:
najlepszy strzelec, najlepszy zawodnik i najlepszy bramkarz oraz najlepsi zawodnicy w
poszczególnych zespołach..
6. Uwagi: potwierdzenie zgłoszenia drużyn przyjmuje biuro MOSiR-u do 25.02. 2008 r.. Do
pierwszego swojego meczu kapitan drużyny składa zgłoszenie imienne obejmujące
nazwiska i imiona oraz pełną datę urodzenia zawodników. Prawo gry mają zawodnicy
wpisani na listę zgłoszeniową, potwierdzoną obowiązkowym podpisem przez kierownika
zespołu. Wpisowe od startującej drużyny wynosi 500 zł (wpłata do dnia 25.02.2008 r.),
gotówką w kasie MOSiR lub na konto GBS Barlinek o. Kostrzyn nr. 90 8355 0009 0026
7575 2000 0002. Obowiązuje jednolity strój sportowy oraz płaskie obuwie sportowe.