Rewelacyjna gra Władysława Czuja w tenisowym turnieju

Rewelacyjna gra Władysława Czuja w
tenisowym turnieju „ Przy Stole z Radnym”
Do wielkiej niespodzianki doszło w 6. turnieju tenisa stołowego GP „wiosna 2016” . W finale gry
OPEN Władysław Czuj pokonał 3:0 radnego Antoniego Tomczyka. Trzeba nadmienić, iż w półfinale
Władysław Czuj zwyciężył Arkadiusza Głowackiego z Zalesia, zdobywcy pierwszego miejsca w
kategorii 36-54. Antoni Tomczyk wyeliminował z dalszej gry Bogdana Błazińskiego 3:1 i Wojciecha
Klima 3:2. Wyniki w poszczególnych kategoriach: dziewczęta do lat 11: I miejsce Marcelina
Gralewska Koluszki, II miejsce Nadia Wójcik Stefanów, chłopcy: I miejsce Jakub Koluszkowski
Stefanów, II miejsce Miłosz Kotkowski Koluszki, III miejsce Jakub Kopacz Stefanów, IV miejsce Kamil
Wachowicz, V miejsce Filip Badełek Rękawiec. Kat. 12-14 lat Dawid Kazimierczak Brzeziny pokonał
Dawida Koluszkowskiego Stefanów. Kat. 36-54: I miejsce Wojciech Klim Brzeziny, II miejsce
Arkadiusz Głowacki Zalesie, III miejsce Bogdan Błaziński Koluszki, IV miejsce Władysław Czuj
Leosin, V miejsce Robert Marusik Będzelin. Kat. 55 +: I miejsce Krzysztof Susik Brzeziny, II miejsce
Antoni Tomczyk Koluszki, III miejsce Błażej Piątkowski Brzeziny, IV miejsce Piotr Mróz, V miejsce
Marek Rosiak Koluszki. Ponadto punkty zdobyli Katarzyna Badełek, Agnieszka Szulc, Klaudia Wójcik
i Adrian Wieczorek.
Tradycyjnie była kawa, herbata, pakiet startowy (napój, baton, upominek) dyplom dla każdego
zawodnika, oraz kilka nagród do rozlosowania. Organizatorami turnieju był LKS Koluszki, SP Długie i
MOK. Następny Majowy Turniej z okazji Dnia Zwycięstwa w dniu 05.05.16 r. zapraszamy