W poświątecznym nastroju rywalizowali w Długiem tenisiści stołowi

W poświątecznym nastroju rywalizowali w
Długiem tenisiści stołowi
Pomimo świątecznego nastroju do zawodów w Długiem zgłosiło się 21. zawodników w tym czwórka
nowych: Paulina Krupińska, Martyna Bądzior, Jerzy Malinowski i Błażej Piątkowski. Szczególnie
dużym pozytywem było przystąpienie do turnieju Jurka Malinowskiego, który przez wiele lat z
powodzeniem grał w ligach zawodowych PZTS uczestniczył w międzynarodowych turniejach a
obecnie występuje w I amatorskiej łódzkiej lidze tenisa stołowego.
W naszym wielkanocnym turnieju w kategorii 36-49 lat rozegrał cztery spotkania, zdobywając
maksymalną ilość punktów i przegrał „tylko” dwa sety z Arkiem Głowackim i Wojciechem Klimem. W
kategorii 50+ prowadzący po 4 turniejach Antoni Tomczyk zajął dopiero trzecie miejsce
przegrywając z bardzo dobrze grającymi zawodnikami z Brzezin Krzysztofem Susikiem (2:3) i
Dariuszem Kołodziejskim (1:3).
Wyniki:
W kategorii do lat 11 I Mateusz Bąk Koluszki, II Antoni Krawczyk Koluszki, III Jakub Koluszkowski
Stefanów
12-13 lat Franciszek Kowalski Koluszki pokonał Rafała Bądziora z Będzelina
14-16 lat I Arkadiusz Wieczorek Długie , II Artur Stelcer Katarzynów III Piotr Garnys Świny
36-49 lat I Jerzy Malinowski Koluszki, II Wojciech Klim Brzeziny III Arkadiusz Głowacki Zalesie, IV
Władysław Czuj Leosin, V Krzysztof Adamczyk Koluszki
50+ I Krzysztof Susik Brzeziny, II Dariusz Kołodziejski Brzeziny, III Antoni Tomczyk Koluszki, IV
Marek Górecki Koluszki, V Piotr Mróz Koluszki, VI Marek Rosiak Koluszki
Ponadto punkty zdobyli grając w innych kategoriach: Patrycja Krupińska (do lat11) Martyna Bądzior
(14-16) Sylwester Zimoń (20-35 ) Agnieszka Szulc (36-49)
Tradycyjnie dla uczestników: kawa, herbata, napoje, batony, upominki i dyplomy wręczane przez
organizatorów A. Tomczyka, P. Mroza i M. Leśniewicza.
Organizatorem turnieju był LKS Koluszki, przy współpracy SP Długie i MOK. Do zakończenia
wiosennych rozgrywek GP 2015 zostały jeszcze cztery turnieje, wiele emocji jak i puchary, medale
oraz nagrody. Do generalnej klasyfikacji liczy się suma punktów uzyskanych z pięciu turniejów.
Następny „Kwietniowy” turniej w dniu 23.04.2015.