Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla
Niebuszewo.
25 stycznia w naszej szkole odbył się po raz kolejny Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar
Przewodniczącego Rady Osiedla Niebuszewo. O miano najlepszych drużyn w kategorii
dziewcząt walczyły uczennice z Gimnazjum nr 6, 34, 43 oraz 12, a wśród chłopców,
uczniowie z Gimnazjum nr 5, 6, 34 i 12. Mecze odbyły się systemem każdy z każdym.
Po zaciętej rywalizacji w kategorii dziewcząt zwyciężyły uczennice Gimnazjum nr 12 w
składzie: Marta Mierzwa (2a), Martyna Feherpataky- Mazur (2e), Magdalena Kogut (3d),
Adrianna Różańska (3d), Martyna Stefańska (3d), Julia Milas (1b), Klaudia Zalewska (1b),
Nikola Gawrońska (1d). Na drugim miejscu uplasowało się Gimnazjum nr 43, trzecie były
uczennice z Gimnazjum nr 6, a czwarte dziewczęta z Gimnazjum nr 34.
Najlepszą bramkarką została Paulina Małecka uczennica z GM 34 , najlepszym strzelcem
Magdalena Kogut z GM 12, a tytuł najlepszej zawodniczki przypadł Martynie Jonicz z GM 43.
Wśród chłopców na I miejscu uplasowali się chłopcy z Gimnazjum nr 34, II miejsce zajęło
Gimnazjum nr 6, a na III miejscu uplasowali się chłopcy z Gimnazjum nr 5. Niestety poza
podium znaleźli się uczniowie z naszej szkoły, którzy po zaciętej rywalizacji zajęli IV pozycję.
W reprezentacji naszej szkoły wystąpili: Andrzej Bednarz (2e), Oskar Stachowski (2e), Błażej
Gorzkowicz (2e), Jędrzej Szubert (2a), Adel Radwan (3e), Michał Warakomski (3e), Nikita
Kharytonov (3b), Paweł Mazur (3e).
Wśród chłopców najlepszym zawodnikiem został Steve Endene z GM 34, najskuteczniejszym
bramkarzem Jakub Walkowski z GM 5 a tytuł najlepszego strzelca przypadł uczniowi GM 6