VIII kolejka, mecz rozegrany 11.10.2014 09:30 Bytom, ul. Modrzewskiego 3
Szombierki Bytom
Piast Gliwice
Gospodarze
Goście
53' Nieznany zawodnik
60' Mateusz Kasprzyk
asysta Oskar Włodarczyk
63' Nieznany zawodnik
62' Oskar Włodarczyk asysta
Paweł Skubisz
70'
4
Szymon Kania
55'
13
70'
60'
Oskar Włodarczyk
55'
65'
Skład rezerwowy
Numer
19
Paweł Pietruszewski
70'
18
Adam Witoszek
65'
16
Dawid Golasiński
14
Kuba Starzyński
60'
11
Bartek Paduch
55'
8
Maciek Borycka
55'
1
Michał Bodys
70'
Sztab szkoleniowy
Michał Kołodziej - Trener
Zbigniew Kasprzyk - Trener
Relacja z meczu
W dzisiejszym meczu nasza drużyna pokazała po raz kolejny dwa oblicza.
W pierwszej połowie przemyślaną grę, konsekwencję, duże umiejętności ale i brak skuteczności.
Druga połowa to chaos, nerwowość, rozkojarzenie ale też powrót skuteczności-minimalny ale ważny.
Grę rozpoczęliśmy na bardzo mocno zroszonej murawie.
pierwsze minuty to nasze posiadanie piłki i utrzymywanie się przy niej.
4' szybka akcja lewą stroną, ogranie obrońcy Gospodarzy podanie równoległe do Szymona Kani i piłka ląduje w siatce.
Sędzia główny sugerując się okrzykami trenera Gospodarzy nie uznaje bramki odgwizdując spalonego (sędzia liniowa nie
podniosła chorągiewki twierdząc, że sytuacja była czysta ale ostatnie zdanie ma sędzia główny)
6' po jednej z naszych akcji tracimy piłkę i zawodnicy Szombierek przeprowadzają szybką kontrę ale nasi obrońcy wyjaśniają
sytuację
7' kolejna przechwycona piłka Gospodarzy i kolejna kontra
13' faulowany Mateusz Kasprzyk na wysokości pola karnego, do wrzuconej piłki dochodzi Szymon Kania, uderza piłkę która
trafia w słupek i wychodzi na aut
14' akcja Szombierek
15' szybka akcja Kacpra Zimermana, Sebastiana Pociechy i Oskara Włodarczyka zakończona strzałem obok bramki
18' kolejna nasza akcja zakończona strzałem (Kacper Zimerman), piłkę łapie bramkarz
19' akcja Szombierek, piłka podana do za wcześnie wychodzącego zawodnika(na nasze szczęście) i spalony
24' rzut wolny z ok.23-25m, piłkę uderza Paweł Skubisz , ta odbija się od muru i wypada poza boisko. Rzut rożny
27' po kilku błędach naszych zawodników Gospodarze atakują naszą bramkę oddając strzał ale niecelnie
29' piłkę do Mateusza Kasprzyka wrzuca Szymon Kania, Mateusz wywalczył rzut rożny
30' kolejny rzut rożny dla naszej drużyny, do piłki dochodzi Adrian Drążek, strzela ale ponad bramką
32' Kacper Zimerman podaje prostopadła piłkę do Oskara Włodarczyka, ale nieco za mocno i Oskar nie daje rady jej
przechwycić
34' kolejny rzut rożny dla naszej drużyny
36' strzał Kacpra Zimermana, tym razem daleko od bramki
39' akcja Mateusza Kasprzyka zakończona strzałem jednak zbyt lekkim aby zaskoczyć bramkarza Gospodarzy
40' kolejna nasza akcja zakończona strzałem, po raz kolejny niecelnym
40'+1 i jeszcze raz nasz zawodnik kończy akcje strzałem i znowu niecelnym
koniec pierwszej połowy
Drugą połowę rozpoczynamy bez zmian w drużynie.
42' nasz bramkarz źle wybił piłkę, przejmuje ją zawodnik Szombierek, oddaje strzał, niecelny
46' rzut wolny dla Gospodarzy, strzał, piłka przelatuje obok bramki
52' zmiany za Szymona Sitowskiego wchodzi Maciek Borycha, za Szymona Kanię wchodzi Bartek Paduch
53' rzut rożny dla Szombierek
kolejny rzut rożny dla Gospodarzy zakończony strzałem ale niecelnym
53' akcja Szombierek, strzał z dystansu, piłka odbija się od słupka i wpada do naszej bramki 1-0
56' po rzucie rożnym dla Szombierek jeden z zawodników oddaje strzał, nad bramką
od początku drugiej połowy źle rozgrywamy piłkę, źle się ustawiamy pozwalając zawodnikom Gospodarzy stwarzać coraz
częściej i więcej zagrożenia pod naszą bramką, jesteśmy zbyt zdezorientowani na boisku. Co się dzieje. Widać także
zdenerwowanie na ławce rezerwowych i tak do kolejnej akcji
60' zmiana za Adriana Drążka wchodzi Kuba Starzyński
61' akcja naszej drużyny, w końcu dobre dogranie Oskara Włodarczyka do Mateusza Kasprzyka, który strzela wyrównującą
bramkę 1-1
62' co się dzieje, tym razem rozpoczynamy prawą stroną. Marek Kamiński prostopadle podaje do Oskara Włodarczyka,
który jeszcze trochę podciąga do przodu i silnym płaskim strzałem pokonuje bramkarza Gospodarzy. Prowadzimy 2-1 !
radość nie trwała długo bo już kolejna akcja po zamieszaniu i przejęciu piłki szybko doprowadza do zmiany wyniku
63' gol Szombierek na 2-2
65'zmiana za Oskara Włodarczyka wchodzi Adam Witoszek
68'-70' kolejne akcje i zagrożenie po obu stronach boiska
70' zmiany za Pawła Skubisza wchodzi Paweł Pietruszewski, za Pawła Szombierskiego wchodzi Michał Bodys
75' podanie Kuby Starzyńskiego do Mateusza Kasprzyka, niestety za mocne
75-80' wymiana akcja za akcję, widać, że każda z drużyn chciała koniecznie strzelić decydująca o zwycięstwie bramkę
sędzia kończy mecz.
Kolejny mecz rozegrany zostanie 19.11.2014 o godzinie 11:00 (boisko, ul. Robotnicza)
przeciwnikiem będzie drużyna SKS Gwarek Zabrze.