Michał Kołodziej - Trener
Bartłomiej Rutkowski - Trener
Zbigniew Kasprzyk - Kierownik drużyny
Relacja z meczu
Pierwszy mecz tego sezonu zakończył się remisem i jednak wielkim niesmakiem.Zawodnicy naszej drużyny podeszli do tego
meczu chyba zbyt swobodnie i spokojnie.
3' pierwsza akcja podbramkowa naszej drużyny
6' Maciek Borycka trafia w poprzeczkę
7' kolejny strzał-tym razem Paweł Pietruszewski silnie uderza piłkę w światło bramki jednak bramkarz ręką kieruje lot
piłki na słupek po czym piłka wychodzi na rzut rożny
11' Paweł Skubisz strzela wysoko ponad bramką
13' tym razem zawodnik gospodarzy strzela ponad naszą bramką
17' kolejny strzał zawodnika Tarnowiczanki w kierunku naszej bramki
następuje seria słabszej gry naszej drużyny i błędów, okres przewagi drużyny gospodarzy
23' strzał Pawła Skubisza obok bramki po kombinacyjnej akcji naszej drużyny
24' akcja naszej drużyny, Bartek Paduch podaje do Oskara Włodarczyka i ten pewnie zdobywa bramkę, 1-0 dla Piasta
25' kolejna próba zdobycia bramki przez Oskara Włodarczyka ale tym razem piłka nieznacznie mija bramkę gospodarzy
28' kolejne zagrożenie pod bramką gospodarzy ale Adrian Drążek posyła piłkę obok bramki
29' kolejny raz Oskar Włodarczyk próbuje strzelić bramkę ale piłka mija bramkę
30' kolejna nasza akcja zakończona strzałem
tym razem zawodnicy Tarnowiczanki wywalczyli rzut rożny i do piłki dochodzi zawodnik strzelając głową obok naszej
bramki
31' kolejna dobra akcja Piasta
36' kolejna kombinacyjna akcja naszej drużyny i Mateusz Kasprzyk strzela nad bramką
37' akcja Tarnowiczanki i błąd zawodników obrony zmusza Mateusza Szechyńskiego do wyjścia przed pole karne, i
niestety broni strzał ręką za co sędzia musiał pokazać czerwoną kartkę naszemu bramkarzowi. Za Mateusza wchodzi
Paweł Szombierski i z boiska schodzi Bartek Paduch. Zawodnicy Tarowiczanki wykonują rzut wolny. Silny strzał w długi
róg z trudem ale efektownie broni Paweł Szombierski.
koniec I połowy
Drugą połowę rozpoczynamy bez kolejnych zmian
43' Tarnowiczanka rozpoczyna od zmasowanych ataków drugą połowę, strzał na naszą bramkę-broni Paweł Szombierski
45' zmiana Piast- za Pawła Pietruszewskiego wchodzi Marek Kamiński
48' Niestety zagranie ręką Marka Kamińskiego w polu karnym i sędzia dyktuje rzut karny dla gospodarzy. Gol na 1-1
50' zmiana Piast- za Adrina Drążka wchodzi Kuba Starzyński
53' rzut wolny dla Tarnowiczanki, a na boisku i wokół atmosfera staje się coraz bardziej nerwowa
57' strzał Kuby obok bramki
58' zmiana Piast- za Oskara Włodarczyka wchodzi Kamil Kotowicz
59' rzut rożny dla naszej drużyny po którym nasz zawodnik mocnym strzałem trafia w bramkarza
62' rzut rożny dla gospodarzy
66' na wysokości pola karnego nasz zawodnik przy linii bocznej fauluje zawodnika gospodarzy
70' strzał zawodnika gospodarzy i piłka mija nasza bramkę
72' Adrian Drążek w końcówce swojej akcji niecelnie podaje piłkę i ja tracimy
73' ładna akcja gospodarzy zakończona zdobyciem bramki na 2-1 !
74' z lewej strony w dużym zamieszaniu Maciek Borycka wrzuca piłkę w pole karne gospodarzy i przy biernej postawie
zawodników Tarnowiczanki piłka wlatuje do ich bramki 2-2 !
sędzia? w końcówce spotkania dolicza do czasu gry jeszcze 3 minuty ale wynik już się nie zmienia