Grodków Dworzec Autobusowy
Transkrypt
Grodków Dworzec Autobusowy
PKS Sp. z o.o. w Brzegu Rozkład ważny od: 01.10.2015 Grodków Dworzec Autobusowy Wszystkie stanowiska ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— Przyjazdy Kierunek: Odjazdy ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 08:500 Dmp Brzeg d.a. przez Bąków,Krzyżowice I ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— Brzeg d.a. 06:351 Dmp 07:401 Sp przez Bąków,Obórki I ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 09:500 6G 12:500 6G Brzeg d.a. 07:001 6G 10:301 6G 15:200 6G przez Kolnica,Bąków,Bierzów 13:151 6G ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 12:050 Dmp 15:300 Sp Brzeg d.a. 11:201 Dmp przez Kolnica,Bąków,Pępice ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 14:300 Dmp Brzeg d.a. 12:001 Dmp przez Kolnica,Krzyżowice I ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 07:300 Dmp 09:500 Sp Brzeg d.a. 07:052 Sp 08:402 Dmp 11:500 Nm 11:500 Sp przez Lipowa 10:102 Dmp 11:202 Sp 13:100 Nm 16:050 Sp 15:200 Sp 17:250 Sp 12:402 Dmp 14:302 Sp ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 09:300 Dmp 14:050 Dmp Brzeziny 08:452 Dmp 13:152 Dmp przez Kopice ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 17:200 7dme Głubczyce,d.a. przez Nysa d.a. ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 07:500 Dmue 09:400 dhwV Głubczyce,d.a. 14:102 Dmue 16:202 dhwV przez Nysa d.a.,Prudnik,d.a. 20:252 7dme ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 07:480 Sp 14:450 Sp Gracze osiedle 13:403 Sp 15:303 Sp przez Żelazna ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— Grodków p.dw. 07:252 Sp przez Lipowa,Osiek Grodkowski,Żelazna ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 09:570 Dmp Grodków p.dw. 11:503 Dmp 14:553 Sp przez Sulisław,Gałązczyce,Mikołajowa,Wierzbna ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 12:270 Dmp 15:320 Sp Grodków p.dw. 09:203 Dmp przez Wierzbna,Mikołajowa,Gałązczyce,Sulisław ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 07:550 Sp Grodków p.dw. przez Żelazna,Osiek Grodkowski,Lipowa ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 15:550 Sp Jaszów 06:153 Sp przez Jędrzejów,Strzegów ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 12:450 Sp Jaszów 11:303 Sp przez Jędrzejów,Strzegów,Kobiela ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 07:250 Sp Jaszów 14:403 Sp przez Starowice Dolne,Strzegów,Kobiela ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 07:150 Sp 14:000 Dmp Jeszkotle 06:303 Sp 13:153 Dmp 16:200 Sp przez Lubcz 15:353 Sp ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— Nysa d.a. 08:553 Dmp przez Biechów ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 11:550 Dmp 14:300 Sp Nysa d.a. 11:502 Sp przez Skoroszyce ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 06:270 DmV 09:200 dV 14:200 dnV 17:180 yndV 18:180 (2)dmV Prudnik,d.a. przez Nysa d.a. 10:102 DmV 13:102 dV 18:152 dnV 20:102 yndV 21:102 (2)dmV ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 07:000 Sp Przeworno 16:053 Sp przez Gałązczyce,Mikołajowa ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 07:400 Sp Przylesie I 14:351 Sp przez Kolnica,Bąków ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— Skoroszyce 14:102 Sp przez Chróścina szkoła ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 07:250 Sp Skoroszyce. 15:302 Sp przez Kopice ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 07:550 Sp Stary Grodków I przez Chróścina szkoła ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 11:150 Nm 11:150 Sp Strzelin d.a. 07:401 Dmp przez Lubcz,Wawrzyszów ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— Wierzbnik 15:352 Sp przez Lipowa,Osiek Grodkowski ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 10:100 DmV 13:100 dV Wrocław d.a. 06:301 DmV 17:201 yndV 18:150 dnV 20:100 yndV przez Kolnica 18:201 (2)dmV 21:100 (2)dmV ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— 14:050 Dmue 16:150 dhwV Wrocław d.a. 07:551 Dmue 09:201 dV 20:250 7dme przez Oława d.a. 09:451 dhwV 14:201 dnV 17:201 7dme ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————— Oznaczenia: (2) - kursuje w niedziele w okresie od 1 wrzesnia do 30 czerwca 6 - kursuje w soboty 7 - kursuje w niedziele D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt d - nie kursuje 1 stycznia, w I i II dzień Świąt Wielkanocn. oraz w dniach 25 i 26.XII e - nie kursuje w okresie ferii letnich G - nie kursuje w święta, w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia h - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 grudnia m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII N - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII p - nie kursuje 02 maja i w piątek po dniu Bożego Ciała S - kursuje w dni nauki szkolnej u - nie kursuje 2 maja i w piątek po dniu Bożego Ciała oraz w dni robocze pomiędzy dniami wolnymi V - KURS PRZYSPIESZONY w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała y - kursuje w piątki,soboty i niedziele w okresie od 1 września do 30 czerwca